Zážitkové dárky pro tátu

Darujte svému tátovi dárek, kterým mu dokážete, jak moc ho máte rádi. A právě zážitek je skvělý způsob, jak mu dopřát vzpomínku, kterou si bude s úsměvem na tváři rád připomínat.

4.8 (237 recenzí)

Zážitkové dárky pro tátu

Náš tip

Praha

od 2 270,-

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Pec pod Sněžkou

od 1 400,-

Nejprodávanější
Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Praha 7

2 990,-

Novinka

Praha

od 1 198,-

Mladá Boleslav

od 6 965,-

vícero lokalit

Praha, Brno

2 000,-

vícero lokalit

Praha, Mladá Boleslav, Říčany u Prahy, Špindlerův Mlýn, Brno, Hluboká nad Vltavou, Karlovy Vary, Ostrava

od 1 370,-

Jihlava

od 1 990,-

Automotodrom Brno

od 4 190,-

Okres Příbram

3 630,-

Dolní Čermná

10 499,-

Bečov nad Teplou

od 2 999,-

Benátecká Vrutice

3 300,-

Česká Lípa

od 4 600,-

Vícero lokalit.

Praha, Brno, Liberec, Svitavy, Olomouc, Pardubice, Hradec Králové.

1 199,-

Praha

2 420,-
Zážitkové dárky pro tátu

Darujte svému tátovi dárek, kterým mu dokážete, jak moc ho máte rádi. A právě zážitek je skvělý způsob, jak mu dopřát vzpomínku, kterou si bude s úsměvem na tváři rád připomínat.

Darujte mu tolik zasloužený odpočinek

Táta si zaslouží o něco lepší odpočinek než jen odpoledního šlofíka po obědě na gauči. Proto mu neváhejte darovat wellness pobyt, při kterém si odpočine jako nikdy předtím. Uvidíte, že za takový dárek vám bude vděčný. Skvělým tipem na dárek je i masáž. Hlavně tedy pro tatínky, kteří mají zvýšenou fyzickou aktivitu a jejich tělo potřebuje šikovné ruce maséra.

Pro odvážného tatínka, který touží po dobrodružství

Pokud i váš táta chvíli neposedí a musí neustále něco zajímavého podnikat, adrenalinový zážitek pro něj bude tím pravým. Zkuste třeba bungee jumping. Stačí vybrat podle toho, k čemu má blízko. Je to spíš jízda rychlými auty, armádní technika, nebo je blázen do sportu? V tom případě by ho mohla nadchnout třeba sportovní střelba, bojové umění aj.

Dárek pro vyhlášené gurmány

Který tatínek si nerad smlsne na výtečném jídle? Pokud i ten váš nedá dopustit na pořádné hody, připravte mu překvapení v podobě prvotřídního degustačního menu, nebo ho vezměte na večeři na lodi či s výhledem. Uvidíte, že vám za takové překvapení bude vděčný a ještě dlouho potom bude vzpomínat na unikátní gurmánský zážitek. Příjemné vzpomínky bude mít jistě i v případě, vyzkouší-li některý z pivních zážitků anebo degustaci vybraných destilátů.

Pro tatínky, kteří rádi objevují a chvíli neposedí

Je váš táta typický výletník, který musí neustále plánovat nejzajímavější výpravy všude možně? Tak ho pošlete na zážitkový pobyt, při kterém si užije nejen luxusního ubytování, ale bude mít i možnost prozkoumat okolí křížem krážem.

Výběr dárků v podobě zážitků je pro tatínky pestrý, stačí znát, k čemu má ten váš blízko a výběr bude jednoduchý. Uvidíte, že s takovým originálním dárkem mu uděláte upřímnou radost.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.