S originálním motokrosovým dresem

Rodinná zábava na čtyřkolkách

Nepotrpíte si na nudné rodinné dýchánky?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

nejprodávanější - 400 Kč

Na co se budete těšit

Nepotrpíte si na nudné rodinné dýchánky? Jste vyznavači zábavnějších forem, jak společně strávit volný čas? Máme pro vás skvělý tip na bezpečnou adrenalinovou zábavu pro každého člena vaší rodiny. Čtyřkolky se těší velké oblibě jako prostředek zábavy, potěšení a zdroje adrenalinu, tak si nyní pojďte užít jízdu na nich spolu s vaší rodinou. Čeká na vás nezapomenutelná adrenalinová rodinná akce, kterou si užijí jak malí, tak velcí. Na nic nečekejte a vydejte se na čtyřkolkách Yamaha či Can-am vstříc dobrodružství právě teď.

Co se bude dít?

Po příjezdu do našeho areálu budete přivítáni a zaregistrováni. Zároveň také podepíšete souhlas, že jedete na vlastní zodpovědnost a souhlasíte se spoluúčastí v případě nehody. Dostanete zapůjčené ochranné helmy, kukly, rukavice, chrániče. Instruktor Vám představí čtyřkolky, zaškolí Vás, proškolí Vás ohledně bezpečnosti a pak už si vezme do parády Vaše děti/nezkušené jezdce, kteří si na malém, jednoduchém okruhu vyzkouší, jak se čtyřkolkami zacházet (5-10min.). Po základním proškolení již přijde jízda ve skutečném terénu a zážitek právě začíná! 60min. jízdy v terénu s instruktorem je jen Vašich! Pasažér může jet celou dobu s Vámi, případně s instruktorem. Pokud budete chtít, aby Váš pasažér také řídil (za poplatek 1000,- Kč je to možné), v polovině trasy se vyměníte. Na památku dostane Váš malý hrdina originální motokrosový dres. Při rezervaci termínu nahlaste prosím výšku a věk dítěte. Na místě podepisujete spoluúčast v případě poškození vozidla. Přesné znění naleznete na našem webu přímo v zážitku ve fotogalerii.

Co zážitek obnáší?

Přivítání a registrace,
teoretická profesionální instruktáž pro jízdu na čtyřkolkách,
5 - 10 min. zaškolení pro Vaše dítě,
1x 60 min. jízda v terénu (v případě nutnosti delšího času na zaškolení se čas v terénu zkrátí o tento čas),
1x 60 min. řízení pro dospělou osobu,
1x 60 min. řízení pro dítě (samostatná čtyřkolka),
+ 1 x 60 min. svezení jako pasažér,
1x originální motokrosový dres pro dítě jako dárek,
profesionální instruktáž pro jízdu na čtyřkolkách,
zkušený instruktor,
ochranné prostředky (helma, kukla, brýle, rukavice chrániče loktů, chrániče páteře na požádání),
PHM.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Čtyřkolka je malé motorové vozidlo obdobné motocyklu se čtyřmi koly (umístěnými na dvou nápravách a ve dvou stopách, jako u automobilu). Je určena pro jízdu v terénu, kde má díky menším rozměrům a hmotnosti lepší průchodnost než terénní automobil, a oproti terénnímu motocyklu je méně náročná na jezdce a umožňuje přepravu nevelkého nákladu, např. nářadí. Proto je vhodná např. pro dřevorubce či jiné lesní pracovníky. Běžný je přední a zadní nosič, existují i verze s valníkem. Za čtyřkolkou je také možné tahat přívěs (obvykle pomocí běžného tažného zařízení v provedení „koule“, jaké se u automobilů používá pro tažení přívěsů o hmotnosti do 3,5 t). Ve slangovém označení se pojem „čtyřkolka“ používá i pro označení osobních automobilů s pohonem všech čtyř kol (4x4, 4WD).

Čtyřkolka má pohon buď zadních nebo všech čtyř kol. Protože je určena do terénu, postrádá často diferenciál zadní nápravy (pro lepší průchod terénem, navíc to snižuje výrobní náklady a poruchovost), který je nahrazen robusní rozvodovkou. Existují i větší valníkové verze se 6 koly (2 zadní nápravy). Čtyřkolka pro práci a pro jízdu v terénu bývá vybavena i navijákem.

Pracovní čtyřkolky

Pracovní čtyřkolky jsou robustnější, těžší, mají vyšší stavbu než čtyřkolky sportovní, vpředu i vzadu mají navíc nosiče zavazadel či nákladu. Obvykle mívají naviják a tažné zařízení, dají se k nim připojit radlice, pluhy, sekačky, sněžné frézy a další pasivní zařízení či zařízení s vlastním pohonem. Pracovní čtyřkolky mají většinou benzínové motory o objemu větším 500ccm a pohon zadní nápravy s možností připojení nápravy přední kde bývá i uzávěrka předního diferenciálu. Některé čtyřkolky mají pohon 4x4 volitelný elektronicky, nebo manuálně. O přenos výkonu se potom stará variátor s možností redukčního stupně. Existují i čtyřkolky o jejiž pohon se stará naftový motor, ty se potom vyznačují menší spotřebou paliva vykoupenou řádově nižší dynamikou provozu. Mezi tradiční výrobce pracovních čtyřkolek se řadí především Japonsko, USA, Kanada, Taiwan a Čínská lidová republika.

Ostatní využití

Kromě práce je čtyřkolka v terénu užívána i k zábavě. Využívají ji i někteří motocyklisté, kteří jsou (např. po nehodě na motocyklu) odkázáni na invalidní vozík. Řadu let mají čtyřkolky i svou kategorii na nejslavnějším vytrvalostním závodě Světa, slavné Rally Paříž-Dakar.

Vyrábějí se též dětské čtyřkolky, zpravidla na bateriový pohon a o rychlosti chůze nebo až kolem 15 km/h. Některé silniční čtyřkolky dokáží dosahovat i rychlostí přes 100 km/hod.

Oblečení

Pohodlné, outdoorové, pevná obuv.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, řidičský průkaz u dospělé osoby.

Poznámka

Maximální věková hranice pro dítě je 16 let (pokud je Vám 16-17let můžete být řidičem/pasažérem, nikoliv však zodpovědným zástupcem za dítě). Minimální výška u řídícího dítěte je 1,30m. Dítě jede na zodpovědnost odpovědné osoby, případně s jejím písemným souhlasem. Vozidla jsou havarijně pojištěna, způsobí-li ale klient nehodu, je povinen uhradit spoluúčast 10%, nejméně však 15 000 Kč. Akce není exkluzivní, programu se může účastnit více klientů najednou. Při rezervaci dvou zážitků na konkrétní termín je možné zajistit exklusivitu, tj. jiní klienti se jízdy účastnit nebudou. U rezervace potřebujeme znát věk řídícího dítěte. Neřídící pasažér může být dospělý nebo dítě nad 3 roky, tato osoba se pouze veze. Řídící pasažér: dospělý nebo dítě nad 1,3m, který se vystřídá s dospělým nebo dítětem při řízení čtyřkolky. Při rezervaci termínu je možné za poplatek na místě doobjednat exkluzivitu - zážitku se zúčastníte pouze vy.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Hodnocení zážitku

4.8 (3 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Benátecká Vrutice

2 000,-

Benátecká Vrutice

2 100,-

Benátecká Vrutice

2 000,-

Benátecká Vrutice

od 3 900,-

Benátecká Vrutice

od 10 000,-

Benátecká Vrutice

3 300,-

Benátecká Vrutice

3 300,-

Benátecká Vrutice

5 600,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 1 770,-

Velký Masarykův okruh Brno

od 5 149,-

Velký okruh Autodrom Most

od 5 149,-

Velký okruh Autodrom Most

od 9 149,-

Ověřeno Darinou 51% sleva Nejprodávanější

Hradec Králové

5 980,- od 2 899,-

32% sleva Náš tip

Hradec Králové

1 190,- od 799,-

Nejprodávanější

Plzeň

3 330,-

Olomoucký kraj (Hlubočky)

1 790,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.