Dárky pro celou rodinu

Rádi byste obdarovali svou rodinu či rodinu svých přátel? Darujte zážitek, který snadno vyberete v naší nabídce, ve které je opravdu z čeho vybírat.


Dárky pro celou rodinu

- 400 Kč Nejprodávanější

Benátecká Vrutice

4 500,- 4 100,-

Nejprodávanější

Zbiroh

od 8 970,-

Novinka

Děčín

od 3 000,-

Broumovsko - Janovičky

od 5 399,-

Vícero lokalit

Plzeň, Klatovy, Sušice

od 2 199,-

Veleň, Praha-východ

4 950,-

Kutná Hora

2 500,-

Dolní Morava

od 5 080,-

Malešov

od 2 769,-
Dárky pro celou rodinu

Rádi byste obdarovali svou rodinu či rodinu svých přátel? Darujte zážitek, který snadno vyberete v naší nabídce, ve které je opravdu z čeho vybírat.

Zážitky pro každou rodinu

Společně prožité chvíle jsou k nezaplacení. Využijte naši nabídku zážitků, která potěší každého. Buďte originální a nebojte se zabrousit do kategorie rodinných pobytů. Je-li rodinka akčnějšího charakteru, mohl by je potěšit rafting, jsou-li zvídaví, pak by je mohl zaujmout výlet do EKO parku či na Aquaponickou farmu. Ti, co spolu rádi něco kuchtí, uvítají společný kurz pečení. Objevte naše originální zážitky pro celou rodinu.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.