Vánoční dárky pro celou rodinu

Vyberte si dárky z naší nabídky, které udělají radost celé vaší rodině. Zážitkové dárky mají totiž mnohem větší hodnotu, než-li je tomu u dárků materiálních. Prožijte zážitky společně a věřte, že se k nim ve vzpomínkách budete rádi vracet.

Vyberte zážitkové dárky, kterými zabodujete

Ano, v naší nabídce naleznete také dárky, které může společně prožít celá rodina. Darujte jim den v Hamleys, nebo poznávací návštěvu EKO parku v Liberci anebo Muzeum Karla Zemana. Jsou-li členové rodiny aktivnější, určitě budou rádi za pobyt na ranči Orel, nebo si mohou společně užít únikovku Prison Island či Futurento. Zajimavým dárkem s adrenalinovým nádechem je také rafting. Chcete-li být originální, darujte netradiční dárek v kině i v pekárně.

 


Vánoční dárky pro celou rodinu

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.