Střelné zbraně – Zlatý balíček

Pokud máte v oblibě akční filmy, střílečky a zbraně jako takové, pak si tenhle zážitek rozhodně musíte zkusit.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Pokud máte v oblibě akční filmy, střílečky a zbraně jako takové, pak si tenhle zážitek rozhodně musíte zkusit. Vyzkoušejte na vlastní kůži sedm různých zbraní! Stačí zamířit na terč a vystřelit! Na venkovní střelnici vystřílíte celkem 56 nábojů ze 7 legendárních zbraní – brokovnice, M16, AK-47, Glock 9mm, .357 Magnum Revolver, Uzi 9mm a .308Sniper Rifle.

Co se bude dít?

Po přivítání a registraci se Vás ujme zkušený instruktor, který Vás zaškolí a ukáže, jak bezpečně manipulovat se zbraněmi. Po bezpečnostní instruktáži již dostanete do rukou jednotlivé zbraně a Váš program může začít. Celou dobu je Vám k dispozici náš zkušený instruktor svojí radou a pomocí.

Co zážitek obnáší?

Přivítání a registrace, bezpečnostní instruktáž a instrukce manipulace se zbraněmi, zkušený instruktor, 5 ran z brokovnice, 10 ran z M16, 10 ran z AK-47, 10 ran z Glock 9mm, 6 ran z .357 Magnum Revolver, 10 ran z Uzi9mm, 5 ran z .308Sniper Rifle.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Vynález palných zbraní, který je neodmyslitelně spojen s vynálezem střelného prachu, pochází z Číny, i když někteří historici považují za místo jeho vzniku Indii.

Období vzniku prvních palných zbraní není jisté, ale počátkem 14. století se už primitivní palné zbraně v Evropě používaly zcela běžně. Předchůdci všech palných zbraní byla bezesporu děla. Nejstarší ruční zbraně se objevují v záznamech okolo roku 1350. Střílely projektily o průměru ne větším než 25 mm. Ty byly v počátcích odlévány z bronzu, později se začaly používat železné odlitky, nebo se jako střely používaly železné pláty ukované do požadovaného tvaru. Později se jako opora začal používat dřevec, ze kterého se časem stala primitivní pažba, která umožňovala přiložit zbraň (ručnici) k rameni, a zároveň usnadnila míření. I s touto primitivní zbraní dokázal zdatný střelec zasáhnout hrací kartu na vzdálenost 50 m, anebo složit jelena na dvojnásobnou vzdálenost.

Od roku 1520 se objevují první zbraně s drážkovanou hlavní, jejichž přesnost byla přibližně dvojnásobná. Tyto zbraně však byly velmi těžké, a proto střelec používal opěrnou vidlici, jejíž použití se jevilo jako nepraktické. Z tohoto důvodu se začaly zbraně zkracovat, odlehčovat a brzy se objevily i zbraně vhodné pro jezdce v sedle. Tyto úpravy zbraní jsou již bezprostředními předchůdci soudobých krátkých palných zbraní.

Doprovod

Diváci nemají do areálu z bezpečnostních důvodů přístup.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné, outdoorové, pevná obuv.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Program probíhá celoročně za denního světla v předem domluvených termínech. Více o zbraních naleznete v záložce "Časté dotazy" přímo u tohoto zážitku na našem webu.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav, tento program není vhodný pro zájemce s nemocemi srdce a krevního oběhu.

Pro koho

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: S jakými zbraněmi budu střílet?

  A: Uzi 9mm, to je označení pro samopal, původem z Izraele, je to krátká bojová plně automatická zbraň, která je hojně využívána speciálními ozbrojenými jednotkami i policejními týmy po celém světě. Tato zbraň je velmi zábavná, má snadné ovládání a je velmi rychlá.

  Odstřelovací puška .308 Sniper Rifle je známá svou přesnou střelou, je využívána jako první volba u armády a dalších bezpečnostních složek téměř sto let. Jeho smrtelná přesnost na dlouhé vzdálenosti dává tomuto tichému zabijákovi taktickou výhodu nad nepřítelem.

  357 Magnum, slavný revolver, je spolehlivá, jednoduše ovladatelná palná zbraň. Ve své době byl považován za nejvýkonnější zbraň na světě. Díky svým schopnostem je považován jako dobrý nástroj pro sebeobranu, má však velký zdvih a zpětný ráz.

  Glock 9mm je jednou z nejvýkonnějších a nejznámějších pistolí na světě. Pro svou spolehlivost je velmi oblíbenou zbraní, hojně ji využívá celá řada bezpečnostních orgánů a ozbrojených sil na celém světě. Tato zbraň je lehká, má jednoduché ovládání a krátký zpětný ráz a vysokou životnost.

  Brokovnice je dlouhá lovecká, sportovní, vojenská ruční palná zbraň, která se proslavila ve filmu Terminátor. Je to rychlá palná zbraň s velkou všestranností a výkonem.

  M16 je standardní útočná puška, kterou po mnoho let využívá americká armáda. Tato zbraň byla použita například v průběhu vietnamské války, ve válce v Perském zálivu, v Afghánistánu a v Iráku.

  AK-47 neboli kalašnikov, je jednou z nejpoužívanějších a nejznámějších útočných pušek, která byla sestrojena v bývalém SSSR a i po více než šedesáti letech stále patří mezi nejpoužívanější a nejpopulárnější pušky na světě. Obsluha AK-47 je snadná, jako spolehlivá zbraň s nízkými výrobními náklady je vyráběna a používána v mnoha zemích světa.

Hodnocení zážitku

5 (3 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Benátecká Vrutice

2 000,-

Benátecká Vrutice

2 100,-

Benátecká Vrutice

2 000,-

Benátecká Vrutice

od 3 900,-

Benátecká Vrutice

od 10 000,-

Benátecká Vrutice

3 300,-

Benátecká Vrutice

5 600,-

Benátecká Vrutice

1 900,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.