Pilotem letadla na zkoušku

Pokud si chcete vyzkoušet pilotáž a létání na novém, moderním a skvěle vybaveném letadle BRISTELL, pak je tento zážitek přesně pro vás.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Pokud si chcete vyzkoušet pilotáž a létání na novém, moderním a skvěle vybaveném letadle BRISTELL, pak je tento zážitek přesně pro vás. Dnešní továrně vyráběná ultralehká letadla v mnoha ohledech překonávají ta větší, zejména rychlostí a výbavou kokpitu. BRISTELL vyráběný českou firmou, je vybaven nejlepší avionikou značky Garmin, autopilotem a padákovým záchranným systémem. Zkrátka skvělé letadlo pro vaše letecké zážitky.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání, předáte svůj zážitkový poukaz v kanceláři letecké školy. Poté se Vás ujme pilot - letecký instruktor, který Vás seznámí se základními informacemi o sportovním letectví a jeho provozu. Pak se seznámíte detailně s letadlem, jaké přístroje se používají, jak se měří rychlost a výška a samozřejmě jak se letadlo ovládá. Zážitek začíná spuštěním motoru a pomalým přesunem na místo vzletu za probíhajícího komentáře pilota. Po vzletu Vás pilot seznámí s řízením letadla ve vzduchu. Vyzkoušíte si horizontální let, stoupání, klesání, zatáčky doprava, doleva apod. Pilot Vám popíše situace přiblížení, usazení do osy dráhy a přistání. Po přistání obdržíte Certifikát o absolvování letu.

Co zážitek obnáší?

90 minutový zážitkový kurz pilotem letadla na zkoušku:
25 minut teoretická příprava
a seznámení s leteckým prostředím včetně provozu na letišti,
25 minut předletová příprava stroje včetně vysvětlení rozložení přístrojového vybavení v letadle,
30 minut let,
10 minut poletový rozbor,
diskuze.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný jako divák - může být přítomen ve vymezeném prostoru u přistávací plochy, může fotit i filmovat.

Počasí

Má vliv (let se nekoná při výskytu bouřek, silném větru, dešti a sněžení).

Oblečení

V chladnějším počasí je lepší se tepleji obléci a při nadměrném slunečním záření doporučujeme sluneční brýle.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk je 15 let. U osob mladších 18 let vyžadujeme písemný souhlas zákonného zástupce. Váš doprovod může využít klubové občerstvení s výhledem na starty a přistání letadel. Chvíle na letišti si můžete zpříjemnit stolním tenisem, šipkami, nebo relaxační procházkou. V případě nepříznivých podmínek pro let Vás provozovatel bude telefonicky informovat den před konáním nejpozději do 21:00 hod. Max. hmotnost pasažéra je 110 kg. Optimální podmínky pro let panují především ráno a k večeru. Naši piloti/instruktoři jsou zodpovědní a zkušení letci a pro vhodnost letu jsou využívány všechny dostupné meteorologické informace. Termíny letů jsou vypisovány provozovatelem. Nabízíme možnost natočení videoklipu vyškoleným asistentem (příprava, pojíždění, start, část letu, přistání) + foto z letu za příplatek dle aktuálního ceníku. Je nutné si jej předem objednat (při rezervaci termínu). Čas strávený na letišti je spíše orientační.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav. Pokud si nejste jisti svým zdravotním stavem, proberte vše se svým ošetřujícím lékařem.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (25 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Erpužice

2 999,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Vícero lokalit

Český ráj, Český Krumlov, Karlštejn, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Bochov u Karlových Varů, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Konopiště, Pálava, Plzeň, Kroměříž, Pardubice, Hluboká nad Vltavou, Roudnice nad Labem

od 4 250,-

vícero lokalit

Český ráj, Český Krumlov, Karlštejn, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Bochov u Karlových Varů, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Konopiště, Pálava, Plzeň, Kroměříž, Pardubice, Hluboká nad Vltavou, Roudnice nad Labem

od 15 700,-

vícero lokalit

od 18 700,-

Nejprodávanější

Praha Zličín

od 2 270,-

Náš tip

Praha

od 2 270,-

Náš tip

Praha

od 2 270,-

vícero lokalit

Přerov, Erpužice

od 2 830,-

Hradec Králové

7 200,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.