Vyhlídkový let pouze pro vás

Soukromý let balónem pro dva

Zažijte balónové létání – spojení romantiky a dobrodružství.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Zažijte balónové létání – spojení romantiky a dobrodružství. Soukromý let balónem pro dva nabízí jedinečnou podívanou na krásy naší země z jiné perspektivy. Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům, dotkněte se nebe, poznejte volnost a svobodu. Vyhlídkový let horkovzdušným balónem vám umožní únik před hlukem města a starostmi běžného dne. Ještě před vzletem však na zemi zažijete samotné nafukování horkovzdušného balónu a celou přípravu. Sledovat, jak obří hořák naplňuje balón vzduchem bude zážitek sám o sobě. Nasedněte do koše a nechte se okouzlit novým pohledem na důvěrně známá místa, ale i dech beroucí podívanou na neznámou krajinu. Let balónem vás oba nadchne a rozhodně nebudete chtít zůstat u jednoho.

Co se bude dít?

Vámi vybrané místo pro vzlet je nutné konzultovat s provozovatelem letu balónem. Pokud Vám potvrdíme vhodnost povětrnostních podmínek, dostavíte se na určené místo. Tady nastoupíte do balónu a pak už si jen užijete svůj let. Čas letu je pouze orientační, záleží na povětrnostních podmínkách, dle kterých se délka letu odvíjí. Startuje se v místě dle vašeho výběru po předchozí konzultaci pro možnosti realizace letu. Je nutné, abyste zajistili souhlas majitele pozemku.

Co zážitek obnáší?

Cca 60 minutový privátní let pro max. 2 osoby,
slavnostní křest,
pamětní (křestní) list.

Balíček neobsahuje

Stravu, odvoz na místo konání zážitku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný.

Počasí

Příznivé povětrnostní podmínky.

Oblečení

Pohodlné, tmavé barvy, pevná sportovní obuv, teplota během letu je přibližné shodná s aktuální teplotou na zemi.

Na co určitě nezapomenout

Platný zážitkový poukaz.

Poznámka

Létá se pouze 2x denně: buď s východem slunce nebo 2 hodiny před západem slunce, jiné časy nelze rezervovat. Let je realizován na vámi vybraném místě po předchozí konzultaci možnosti realizace letu). Z vaší strany je nutné mít zajištěný souhlas majitele pozemku. Letu se účastní pouze pilot a vy dva. V případě, že klimatické podmínky nebudou pro klientem vybranou lokalitu příznivé, bude provozovatelem vybrána jiná lokalita v její blízkosti. Změna místa vzletu není důvodem ke zrušení realizace zážitku. V případě, že nejste schopni se v uvedený čas dostavit na místo konání, máte povinnost tuto skutečnost ihned nahlásit provozovateli či Firmě na zážitky.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav, není vhodné pro těhotné ženy

Pro koho

K jaké příležitosti

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Co se stane, pokud v rezervovaném termínu bude špatné počasí?

  A: V případě, že nebude aktuální předpověď počasí vhodná pro let balonem, budete mít možnost za splnění podmínek, si plánovat jiný termín.

  Q: Pokud si s sebou vezmu doprovod, kam se mnou může a co uvidí?

  A: Doprovod s Vámi do balonu samozřejmě nemůže. Balón je celou dobu sledován doprovodným vozidlem, které také zajišťuje návrat pasažérů, posádky a balónu zpět na místo srazu. Pokud s sebou máte doprovod, může sledovat doprovodné vozidlo. Na „startovací louku“ je přísný zákaz vjezdu.

  Q: Nebude mi nahoře zima?

  A: Během letu je stejné teplo jako dole na zemi, kromě toho nefouká (letíme s větrem) a každou chvíli si zatopíme hořákem :-) - nahoře není opravdu "hrozná zima", jak se může zdát.

  Q: Mám trochu strach z výšek a nerad létám letadlem. Zřejmě proto pro mne nebude let balonem vhodný, nebo ano?

  A: Nemusíte mít z letu strach. Kromě toho, že vše je podřízeno Vaší bezpečnosti, je pocit z letu balónem úplně jiný než v letadle nebo i na štaflích. Ve skutečnosti neletíme, ale plujeme vzduchem. Nedrncá to, nepropadáme se, nehoupe to. Také pro pasažéry, kteří měli strach z výšek, byl tento pocit něco jiného a vždy se veškeré jejich obavy rozplynuly.

  Q: Může se zážitku účastnit dítě?

  A: Osoby mladší 18 let mohou letět pouze v doprovodu dospělé osoby nebo po předložení písemného souhlasu zákonného zástupce, do 15 let věku je pak nutný doprovod dospělé osoby, která za dítě v průběhu celé akce odpovídá, a která musí mít svoji letenku. Minimální výška osoby je 135 cm, a to z důvodu, že nemusí vidět přes hranu koše. Držet v náruči dítě během letu, není přípustné.

  Q: Kdy se ozveme my – datum rezervovaného letu je tu.

  A: Informace k rannímu letu:
  Den před rezervovaným letem v podvečer nejpozději do 20 hod, Vás budeme telefonicky, nebo SMS kontaktovat k upřesnění realizace letu, místa a času setkání.

  Informace k večernímu letu:
  V den rezervovaného letu nejpozději do 12 hodin, Vás budeme telefonicky, nebo SMS kontaktovat k upřesnění realizace letu, místa a času setkání.

Hodnocení zážitku

4.8 (102 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

vícero lokalit

Český ráj, Český Krumlov, Karlštejn, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Bochov u Karlových Varů, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Konopiště, Pálava, Plzeň, Kroměříž, Pardubice, Hluboká nad Vltavou, Roudnice nad Labem

od 15 700,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Vícero lokalit

Český ráj, Český Krumlov, Karlštejn, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Bochov u Karlových Varů, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Konopiště, Pálava, Plzeň, Kroměříž, Pardubice, Hluboká nad Vltavou, Roudnice nad Labem

od 4 250,-

vícero lokalit

Český ráj, Český Krumlov, Karlštejn, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Bochov u Karlových Varů, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Konopiště, Pálava, Plzeň, Kroměříž, Pardubice, Hluboká nad Vltavou, Roudnice nad Labem

od 15 700,-

Náš tip

Praha Zličín

od 2 270,-

Náš tip

Praha

od 2 270,-

Náš tip

Praha

od 2 270,-

vícero lokalit

Přerov, Erpužice

od 2 830,-

Hradec Králové

7 200,-

Hradec Králové

4 840,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.