Dárky k narozeninám pro tátu

Hledáte ideální narozeninový dárek pro tátu? Darujte zážitek, na který bude vzpomínat ještě dlouho poté!


náš tip

Praha - Letňany

2 890,-

Hluboká nad Vltavou

2 990,-

Erpužice

2 999,-

Jilemnice

2 190,-

Praha

3 230,-

Olomoucký kraj (Hlubočky)

1 790,-
Dárky k narozeninám pro tátu

Hledáte ideální narozeninový dárek pro tátu? Darujte zážitek, na který bude vzpomínat ještě dlouho poté!

Adrenalinové zážitky pro tátu

Je váš táta v srdci dobrodruh a s chutí se pouští do nových výzev? Zkuste třeba jízdu v Lamborghini Huracán nebo v Porsche 911 na polygonu v Brně. Nezapomenutelným zážitkem bude i kurz létání v letecké škole lowcost nebo dobrodružný zážitek pilotem motorového rogala. S takovými zážitky mu uděláte radost.

Zážitkové dárky plné relaxu

Péče o sebe už dávno není jen záležitostí žen. Dopřejte tátovi chvíli relaxace s bio péčí o pleť, péčí o vlasy a vousy v BARBERSHOPU, nebo luxusní SPA bio manikúrou a pedikúrou. I tátové si zaslouží chvíli relaxu a pohody.

Kurzy a zážitkové dárky pro tátu

Je váš táta člověk, který rád zkouší něco nového? Co takhle kurz motorové lodi pro začátečníky, biatlon na vlastní kůži nebo V.I.P. kapitánské zkoušky na luxusní lodi? Tyto zážitky budou skvělým dárkem pro tátu, který má rád nové výzvy a dobrodružství.

Univerzální poukazy pro výjimečného muže

Pokud stále váháte, co by mohl táta ocenit nejvíce, vsaďte na univerzální poukaz. Můžete darovat takovou sumu, která vám vyhovuje a táta si může vybrat sám takový zážitek, který bude přesně pro něj. Vyberte z univerzálních poukazů nebo z tématických poukazů a darujte radost.

 


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.