V největší škole vaření v ČR, Chefparade

Kurz přípravy palačinek a lívanců pro děti

Znáte nějaké děti, které by neměly rády palačinky? My ne!

  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Darujte dětem kurz přípravy palačinek a lívanců, při kterém si užijí spoustu zábavy a odnesou si nové dovednosti. Naučí se připravit palačinky na sladko i na slano a zkusí si i flambování, samozřejmě pod dohledem zkušeného kuchaře. Pochutnají si na lívancích a jako třešničku na dortu si upečou lahodné skořicové trhance. Domů pak přijdou nabytí kulinářskými dovednostmi a recepty budou moct dále trénovat doma. Ty totiž dostanete po kurzu do e-mailu. Malé fanoušky kuchařiny potěší i kurz přípravy sushi.

Co se bude dít?

Znáte nějaké děti, které by neměly rády palačinky? My ne! A i proto je tento kurz jeden z nejoblíbenějších. Jak bude probíhat? Po příchodu do studia předá rodič zážitkový poukaz a samozřejmě i dítě šéfkuchaři. Děti si nasadí kuchařské zástěrky, vyslechnou základní instrukce a jde se na to! Na tomto kurzu si připraví palačinky na slano i na sladko, naučí se flambovat, pochutnají si na lívancích a jako třešničku na dortu si upečou lahodné skořicové trhance. Kuchař Vláďa prozradí své nejrůznější fígly, takže děti budou schopny tuhle palačinkovou jízdu s přehledem zopakovat doma! A navíc, všechny recepty obdržíte emailem následující den po skončení kurzu. Můžete je dětem vytisknout a ony mohou vesele pokračovat a rozšiřovat naučené dovednosti i doma.

Co zážitek obnáší?

Účast na zážitkovém kurzu,
zapůjčení kuchařské zástěry,
zaslání všech receptů druhý den na email,
pitný režim aneb nealkoholické nápoje „co hrdlo ráčí“,
vedení zkušeného šéfkuchaře,
konzumaci připravených dobrot.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Zdarma doprovod jednoho dospělého.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné oblečení, ve kterém se dítě bude cítit dobře. Kuchařskou zástěru zapůjčíme na místě.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Objednaný kurz lze s předstihem vyměnit za jiný dětský kurz ve stejné hodnotě. Dětské kurzy jsou určeny pro děti od 6 - 14 let. Vaří se ve skupince 5 - 12 dětí. V ceně každého dětského kurzu je doprovod jednoho dospělého zdarma. Chce-li se zážitku účastnit i druhý rodič, činí doplatek 500,- Kč. Hradí se na místě. V případě účasti druhého rodiče je nutné tuto skutečnost nahlásit předem již při rezervaci termínu. Parkování je možné přímo před naší školou vaření v areálu Holešovické tržnice, kde máte první hodinu zdarma.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav. Prosíme o potravinových alergiích informovat předem provozovatele.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Nejprodávanější
- 390 Kč Nejprodávanější

Praha

3 380,- 2 990,-

Liberec

Mladá Boleslav, Praha

11 900,-

Mladá Boleslav

3 900,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.