V největší kuchařské škole v ČR

Dárkový poukaz na dětský kurz vaření

Nevíte zda koupit dětem kurz přípravy sushi nebo kurz přípravy palačinek a lívanců? Darujte jim poukaz s kterým si budou moct vybrat!

  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Potěšte malé kuchaře poukazem na kurz vaření v největší kuchařské škole v ČR, Chefparade. Děti si vyberou z široké nabídky kurzů, kde se naučí základům vaření, připraví si vlastní jídlo a získají cenné dovednosti. To všechno pod dohledem zkušených kuchařů.

Co se bude dít?

Dětský zážitkový poukaz na vaření je ideální dárek pro děti, vnoučata, synovce, neteře... Zkrátka pro všechny, kteří rádi tvoří, milují jídlo a dobře se baví. Obdarovaný si může vybrat mezi řadou kurzů – můžeme jej „vzít na výlet“ do slunné Itálie na kousek čerstvé domácí pizzy, do USA, kde se na vlastní kůži přesvědčí, že hamburgery jsou nejlepší domácí, či do Japonska, protože rolování sushi teď frčí! A samozřejmě jim také dopřejeme nějakou sladkou tečku na závěr. A jak samotný kurz probíhá? Po příchodu do studia předá rodič zážitkový poukaz a samozřejmě i dítě šéfkuchaři. Děti si nasadí kuchařské zástěrky, vyslechnou základní instrukce a jízda může začít! A navíc, všechny recepty obdržíte emailem následující den po skončení kurzu. Můžete je dětem vytisknout a ony mohou vesele pokračovat v naučených dovednostech i doma.

Co zážitek obnáší?

Účast na zážitkovém kurzu,
zapůjčení kuchařské zástěry,
zaslání všech receptů druhý den na email,
pitný režim aneb nealkoholické nápoje „co hrdlo ráčí“,
vedení zkušeného šéfkuchaře,
konzumaci připravených dobrot.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Zdarma doprovod jednoho dospělého.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné oblečení, ve kterém se dítě bude cítit dobře. Kuchařskou zástěru zapůjčíme na místě.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Objednaný kurz lze s předstihem vyměnit za jiný dětský kurz ve stejné hodnotě. Dětské kurzy jsou určeny pro děti od 6 - 14 let. Vaří se ve skupince 5 - 12 dětí. V ceně každého dětského kurzu je doprovod jednoho dospělého zdarma. Chce-li se zážitku účastnit i druhý rodič, činí doplatek 500,- Kč. Hradí se na místě. V případě účasti druhého rodiče je nutné tuto skutečnost nahlásit předem již při rezervaci termínu. Parkování je možné přímo před naší školou vaření v areálu Holešovické tržnice, kde máte první hodinu zdarma.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav. Prosíme o potravinových alergiích informovat předem provozovatele.

Pro koho

Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Nejprodávanější

Praha 7

1 590,-

Praha 7

2 990,-

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Praha 7

2 990,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

vícero lokalit

do 50 km od Hradce Králové, do 100 km od Hradce Králové

od 4 330,-

- 390 Kč Nejprodávanější

Praha

3 380,- 2 990,-

Liberec

Mladá Boleslav, Praha

11 900,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.