V největší kuchařské škole v ČR

Kurz pečení makronek

Naučte se, jak přípravit luxusní francouzské makronky v největší kuchařské škole v ČR!

  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Makronky jsou celosvětovým fenoménem, v Paříži se dokonce jedná o nejprodávanější dezert. Přijďte na kurz do největší školy vaření v ČR, Chefparade, kde se tyhle sladkosti naučíte připravit. Zkušená cukrářka vám prozradí všechny svoje tipy a rady, které v kuchařkách jen tak nenajdete. Jejich výroba totiž není vůbec jednoduchá. Záleží snad úplně na všem - na váze surovin, na jejich teplotě, teplotě v místnosti při přípravě, kolikrát jste těsto zamíchali a snad i na tom, jaké je venku počasí. Cukrářka vás od A do Z naučí, jak postupovat a prozradí vám svoje nejoblíbenější náplně.

Co se bude dít?

Po příchodu vás uvítá šéfkuchař a seznámí vás s programem kurzu. V případě, že jste se přihlásili sami bez partnera či přátel, nemusíte se bát, určitě si kurz užijete i tak. Na kurz není třeba si cokoli nosit. Suroviny, kuchyňské náčiní či zástěry jsou součástí kurzu. Jen si nezapomeňte dobrou náladu a přijďte pořádně hladoví. A o pitný režim se bát také nemusíte! :-) Všechny nealkoholické nápoje, pivo i víno jsou zahrnuty v ceně a vypít jich můžete, co hrdlo ráčí! Všechny recepty vám pak zašleme emailem následující den po skončení kurzu. Můžete si je vytisknout a založit do vaší rodinné kuchařky. Tak si pojďme nasadit zástěru a jde se na to!

Co zážitek obnáší?

Účast na zážitkovém kurzu,
zapůjčení kuchařské zástěry,
zaslání všech receptů druhý den na email,
pitný režim aneb nealkoholické nápoje, pivo i víno „co hrdlo ráčí“,
vedení zkušeného šéfkuchaře,
konzumaci připravených dobrot.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Kuchařskou zástěru zapůjčíme na místě.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Objednaný kurz lze s předstihem vyměnit za jiný kurz ve stejné hodnotě. Parkování je možné přímo před naší školou vaření v areálu Holešovické tržnice, kde máte první hodinu zdarma. Některé z kurzů je možné rezervovat i na rustikálním statku kousek za Prahou. Termíny máte možnost sledovat zde: https://www.chefparade.cz/cs/kategorie/kurzy/kurzy-na-statku/

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav. Prosíme o potravinových alergiích informovat předem provozovatele.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.