Praktické dárky

Hledáte dárek s přidanou hodnotou, kde se obdarovaný i něco přiučí? Nechte se inspirovat praktickými zážitky!


Praktické dárky
Praktické dárky

Hledáte dárek s přidanou hodnotou, kde se obdarovaný i něco přiučí? Nechte se inspirovat praktickými zážitky!

Praktické dárky pro milovníky aut

Nadšence do motorismu oslní třeba kurz bezpečné jízdy nebo možnost stát se na den automechanikem. Hledáte dárek se špetkou adrenalinu? Kurz školy smyku bude tím pravým dárkem.

Praktické dárky pro ženy

Pokud se něco chtějí gurmáni přiučit, tak jim darujte baristický kurz, kde se naučí, jak správně připravit kávu a také se naučí latté art. Co takhle příprava sushi od A do Z v největší škole vaření v ČR? S naší nabídkou ten pravý dárek určitě vyberete! A pokud si stále nejste jisty, tak darujte univerzální poukaz, s kterým si obdarovaný vybere zážitek sám.

Praktické dárky pro děti

Dospívající ocení kurz vaření pro teenagery. Vyberou si z kurzu sushi, burgeru nebo tacos a na závěr připraví sladkou tečku. Co vy víte, třeba vám pak budou doma vařit samé dobroty a k plotně vás nepustí.

Praktické dárky pro muže

„A na co mi to bude?" možná jste to už slyšeli. Chlapy milují praktické dárky! Co takhle škola smyku v Mustangu GT 5.0? To zní jako splněný sen! V Příbrami na polygonu potrénuje svoje řidičské dovednosti v americkém plnokrevníkovi. Zážitkem podobného rázu je kurz bezpečné jízdy v Mostě. Na polygonu si zkusí jízdu na kluzké a mokré vozovce.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.