Mám poukaz |Degustace šampaňského pro dva

Milujete šampaňské?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Milujete šampaňské? Přijďte na jeho degustaci, která obsahuje opravdu výjimečná šampaňská z nejlepších vinic premier cru a grand cru včetně ročníkového šampaňského. A protože i ten nejlepší nápoj chutná nejvíce s příběhem, je degustace proložena výkladem. Dozvíte se odpovědi na otázky typu: Jak se šampaňské v oblasti Champagne vyrábí a čím vyniká nad ostatními víny? Jak vzniká růžové šampaňské? Které šampaňské smí být označeno jako ročníkové? Kolik lahví leží vinařům ve sklepích? A kolik bublinek je v jedné láhvi šampaňského? aj. Kromě nezapomenutelného zážitku si odnesete domů i dvě láhve šampaňského v dárkovém balení, které jistě připomenou nevšední zážitek.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte obsluze zážitkový poukaz. Následně bude zahájena degustace s prezentací a zajímavostmi z regionu Champagne pro jednotlivé druhy šampaňského. Na samotný závěr zážitku obdržíte dvě láhve šampaňského v dárkovém balení, abyste si mohli tento skvělý nápoj stylově vychutnat i doma.

Co zážitek obnáší?

Ochutnávka 6 druhů šampaňského z vybraných vinic pro dvě osoby, 2 láhve šampaňského (1x rosé, 1x millésime) v dárkovém balení.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec balíčku (občerstvení).

Co dalšího se hodí vědět?

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Termíny degustace se vybírají z termínů, které vypisuje dodavatel/provozovatel. Minimální věk účastníka je 18 let. Skupinu pro degustaci tvoří maximálně 15 osob.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.