Degustace šampaňského pro dva

Milujete šampaňské?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Milujete šampaňské? Přijďte na jeho degustaci, která obsahuje opravdu výjimečná šampaňská z nejlepších vinic premier cru a grand cru včetně ročníkového šampaňského. A protože i ten nejlepší nápoj chutná nejvíce s příběhem, je degustace proložena výkladem. Dozvíte se odpovědi na otázky typu: Jak se šampaňské v oblasti Champagne vyrábí a čím vyniká nad ostatními víny? Jak vzniká růžové šampaňské? Které šampaňské smí být označeno jako ročníkové? Kolik lahví leží vinařům ve sklepích? A kolik bublinek je v jedné láhvi šampaňského? aj. Kromě nezapomenutelného zážitku si odnesete domů i dvě láhve šampaňského v dárkovém balení, které jistě připomenou nevšední zážitek.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte obsluze zážitkový poukaz. Následně bude zahájena degustace s prezentací a zajímavostmi z regionu Champagne pro jednotlivé druhy šampaňského. Na samotný závěr zážitku obdržíte dvě láhve šampaňského v dárkovém balení, abyste si mohli tento skvělý nápoj stylově vychutnat i doma.

Co zážitek obnáší?

Ochutnávka 6 druhů šampaňského z vybraných vinic pro dvě osoby, 2 láhve šampaňského (1x rosé, 1x millésime) v dárkovém balení.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec balíčku (občerstvení).

Co dalšího se hodí vědět?

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Termíny degustace se vybírají z termínů, které vypisuje dodavatel/provozovatel. Minimální věk účastníka je 18 let. Skupinu pro degustaci tvoří maximálně 15 osob.

Jak uplatnit benefity?

Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Nejprodávanější

vícero lokalit

do 50 km od Hradce Králové, do 100 km od Hradce Králové

od 4 330,-

- 390 Kč Nejprodávanější

Praha

3 380,- 2 990,-

Liberec

Mladá Boleslav, Praha

11 900,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.