Dárek k výročí svatby 50 let

Výročí svatby 50 let, zlatá svatba, si zaslouží opravdu výjimečný dárek. Darujte oslavencům zážitek, na který budou vzpomínat ještě dlouho poté!


Dárek k výročí svatby 50 let
Dárek k výročí svatby 50 let

Výročí svatby 50 let, zlatá svatba, si zaslouží opravdu výjimečný dárek. Darujte oslavencům zážitek, na který budou vzpomínat ještě dlouho poté!

Luxusní relaxace v českých lázních

Pobyt v Praze na zámku s privátním wellness jim poskytne královský zážitek. Během pobytu v Léčebných lázních Jáchymov si pořádně odpočinou nebo jim dopřejte lázeňský luxus v srdci Karlových Varů, který jim nabídne nejen regeneraci, ale také nádherné výhledy na lázeňské město.

Gastronomické zážitky na nevšedních místech

Darujte oslavencům zlatého výročí svatby výjimečné gurmánské zážitky. Večeře na prosklené lodi s živou hudbou jim nabídne romantickou atmosféru s výhledem na historické centrum Prahy. Co takhle tradiční kuchyně v moderním závoji v prestižní restauraci Piano Nobile, která se nachází v Chateau Mcely.

Zážitky v oblacích

Nezapomenutelným zážitkem pro oslavence 50. výročí svatby bude romantický let balónem pro dva, při kterém si užijí klidný let plný nádherných výhledů. Pro odvážnější bude ideálním dárkem let v jediné vzducholodi v ČR.

 

 


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.