Dárek k výročí svatby 10 let

Společně strávených 10 let je něco, co si zaslouží oslavit ve velkolepém stylu. Darujte k tomuto významnému milníku zážitek, který si užijete společně.


Dárek k výročí svatby 10 let
Dárek k výročí svatby 10 let

Společně strávených 10 let je něco, co si zaslouží oslavit ve velkolepém stylu. Darujte k tomuto významnému milníku zážitek, který si užijete společně.

Romantické a luxusní zážitky

Oslavte společnou dekádu s luxusními zážitky plné romantiky. Dopřejte si nezapomenutelnou noc v Tančícím domě se šampaňským, kde budete moci připíjet na další roky šťastného manželství s výhledem na Prahu. Pokud toužíte po dokonalém odpočinku, Wellness hotel Vista**** nabízí relaxaci a regeneraci na nejvyšší úrovni. Milovníci vysoké gastronomie ocení „Omakase“ degustační menu pro dva, kde budete mít možnost ochutnat autentické japonské kulinářské umění, nebo se nechte hýčkat pětichodovým degustačním menu Grand Cru.

Dobrodružné a originální zážitky

Pro ty, kteří touží po adrenalinu a nevšedních zážitcích bude ideálním zážitkem let balónem. Z výšky několika set metrů se budete kochat krajinou z naprosto unikátní perspektivy. Pokud toužíte spíše po nevšedním ubytování, glampingový pobyt ve stylové maringotce vám nabídne kombinaci luxusu a blízkosti přírody.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.