Champagne party pro novomanžele

Šampaňské je symbolem úspěchu, vítězství a samozřejmě také lásky!

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Šampaňské je symbolem úspěchu, vítězství a samozřejmě také lásky! Darujte zamilovanému páru kouzelný večer, soukromou degustaci ve společnosti proslulého nápoje té nejvyšší kvality. Dvojice se během ochutnávání šesti různých šampaňských dozví i něco o tom, jak šampaňské vzniká, z jakých odrůd se vyrábí a jak se docílí jeho kvalita. Víte, kolik bublinek se nachází v jedné láhvi? A jak se vyrábí růžové šampaňské? Jaké šampaňské může být označené jako ročníkové? Kromě nezapomenutelného zážitku si novomanželský pár odnese domů i dvě láhve šampaňského v dárkovém balení. Tento zážitek není zajímavý jen obsahem, ale také možností přizvat si na degustací až 8 přátel a užít si s nimi soukromou Champagne party.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte obsluze zážitkový poukaz. Následně bude zahájena vlastní degustace. Po jejím ukončení obdržíte dvě láhve šampaňského v dárkovém balení, abyste si mohli tento skvělý nápoj stylově vychutnat i doma.

Co zážitek obnáší?

Ochutnávka 6 lahví šampaňského z vybraných vinic pro dvě osoby s možností přizvat až 8 přátel, 2 láhve šampaňského (1x rosé, 1x millésime) v dárkovém balení pro novomanžele.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec balíčku (občerstvení).

Co dalšího se hodí vědět?

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Termíny degustace dle dohody se zákazníkem. Minimální věk účastníka je 18 let. V rámci degustace bude otevřeno 6 lahví šampaňského nezávisle na tom, kolik osob (2-10) bude konzumovat.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Nejprodávanější
- 390 Kč Nejprodávanější

Praha

3 380,- 2 990,-

Liberec

Mladá Boleslav, Praha

11 900,-

Mladá Boleslav

3 900,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.