Vánoční dárky pro maminku

Vybrat ten nejlepší vánoční dárek pro maminku může zabrat spoustu času. S našimi tipy se vám to však nestane.

Darujte zážitek, který ji nadchne

Během chvíle vyberete ten nejlepší dárek pro mámu. Prohlédněte si naši pestrou nabídku, ve které najdete ty nejzajímavější tipy na zážitkové dárky. Každou maminku jistě potěší zážitky z naší sekce wellness pobytů. V kategorii masáží můžete vybrat kupříkladu čokoládovou masáž, masáž lávovými kameny, nebo speciální thajskou masáž. Ovšem nesmíte minout zážitky v sekci beauty a zdraví. Darujte vánoční dárek pro maminku, kterým ji odměníte za její péči a lásku.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.