Dárek k výročí svatby 40 let

Čtyřicet let společných zážitků, přidejte k nim ještě jeden a darujte oslavencům zážitek jako dárek k tomuto významnému životnímu milníku!


Dárek k výročí svatby 40 let
Dárek k výročí svatby 40 let

Čtyřicet let společných zážitků, přidejte k nim ještě jeden a darujte oslavencům zážitek jako dárek k tomuto významnému životnímu milníku!

Zážitky v pražských dominantách

Čtyři dekády společného života si zaslouží opravdu výjimečnou oslavu. Darujte oslavencům noc plnou luxusu v symbolu Prahy, v Žižkovské věži, kde si vychutnají dechberoucí výhledy na stověžatou Prahu. Anebo je rozmazlete pobytem v ikonickém Tančícím domě s večeří od Ondry Slaniny.

Romantické úniky v srdci České republiky

Darujte k výročí romantický víkend do malebného Českého Krumlova. Anebo zní lépe spojení přírody a luxusního ubytování? S pobytem pro dva v korunách stromů se jistě trefíte do gusta oslavenců.

Dobrodružství ve vzduchu a luxusní pobyty

Darujte své drahé polovičce soukromý let balónem pro dva, pozorujte kraj z ptačí perspektivy a vychutnejte si okamžiky klidu a romantiky v oblacích. Pro milovníky historie a architektury je pobyt ve slavné Vile Čapek jako stvořený. Čtyřicet let společných zážitků, lásky a porozumění. Přidejte k nim další nezapomenutelné momenty a vytvořte si společné vzpomínky, které vás budou hřát na další roky.

 


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.