Dárky k narozeninám pro babičku

Přemýšlíte, jaký dárek by udělal babičce radost? Darujte jí k narozeninám zážitek, který si bude pamatovat celý život!


Dárky k narozeninám pro babičku

vícero lokalit

Praha, Brno

2 000,-

vícero lokalit

Praha, Říčany u Prahy, Špindlerův Mlýn, Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Hluboká nad Vltavou, Brno, Ostrava

1 390,-

vícero lokalit

Roudnice nad Labem, Plzeň

4 100,-
Dárky k narozeninám pro babičku

Přemýšlíte, jaký dárek by udělal babičce radost? Darujte jí k narozeninám zážitek, který si bude pamatovat celý život!

Zážitkové dárky pro milovnice jídla

Rozmazlete vaší babičku s originálními gurmánskými zážitky! Co takhle degustaci „PRESTIGE“ v Bohemia sektu, kde ochutná to nejlepší šumivé víno a naučí se něco o jeho výrobě. Nezapomenutelným zážitkem bude také plavba po Vltavě s obědem, kde si vychutná výborné jídlo a krásné výhledy na centrum Prahy v jednom.

Vyjímečné pobyty jako narozeninový dárek pro babičku

Udělejte z jejích narozenin skutečný zážitek! Darujte jí pobyt v Augustiniánském domě a vykouzlete jí úsměv na tváři, až objeví výjimečnou gastronomii a krásné prostory tohoto ubytování. Anebo ji darujte pobyt v Lázních Vráž, kde se o jí řádně postarají a nabídnou jí možnost si pořádně odpočinout.

Relax zážitky

Každá babička si zaslouží trochu odpočinku, dopřejte jí ho se zážitkem masáž nohou nebo s masáží lávovými kameny v prestižním Tawanu. Co takhle darovat netradiční Ajurvédskou masáž, která kombinuje indické techniky s bylinkovými pytlíčky. Výsledkem je uvolnění svalového napětí, stimulace krevního lymfatického oběhu a odstranění následků stresu.

 


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.