Dárek k výročí svatby 20 let

Společně strávených 20 let je velkolepý milník, který by se měl řádně oslavit. Vyberte dárek z naší kategorie k výročí svatby a překvapte nezapomenutelným zážitkem.


Dárek k výročí svatby 20 let

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Mladá Boleslav

8 850,-
Dárek k výročí svatby 20 let

Společně strávených 20 let je velkolepý milník, který by se měl řádně oslavit. Vyberte dárek z naší kategorie k výročí svatby a překvapte nezapomenutelným zážitkem.

Zážitky uprostřed přírody

Oslavte dvě desítky let manželství v nádherném prostředí Krkonoš s pobytem v Peci pod Sněžkou. Pokud máte zájem o naprosto jedinečný zážitek, co takhle let ve vzducholodi pro dva nad hradem Karlštejn? Prožijte nezapomenutelné chvíle v oblacích s nádherným výhledem na okolní krajinu.

Gastronomické zážitky jako dárek

Pokud jste milovníci luxusní gastronomie, máme pro vás skvělé tipy na dárek k výročí svatby 20 let. Hýčkejte své chuťové buňky s degustačním menu v Žižkovské věži pro dva nebo s exkluzivním degustačním menu od Ondry Slaniny doplněným výběrem vín. Pro milovníky šumivých vín nabízíme degustaci šampaňského pro dva. A pokud toužíte po romantice v srdci Prahy, nechte se hýčkat degustačním menu na Kampě v restauraci Kampa park.

Romantika a relaxace v soukromí

Pro ty, kteří hledají klidné chvíle v soukromí, je tu romantický pobyt s vlastní vířivkou v podhůří Beskyd. Uvolněte se, regenerujte a vychutnejte si každý společný okamžik.

 


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.