Z oblasti Grande Champagne

Degustace koňaků

Rádi si příležitostně dopřejete sklenku koňaku?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Rádi si příležitostně dopřejete sklenku koňaku? Rádi byste se dozvěděli víc o tomto lahodném nápoji a ochutnali více druhů? Zjistěte, který koňak Vám nejvíce chutná na Degustaci luxusních koňaků z rodinných palíren. Nabídka je složena výhradně z těch, které pocházejí z nejprestižnější oblasti Grande Champagne, kde vznikají ty nejdražší a nejluxusnější. Pouze tyto koňaky mohou nést na etiketě označení 1er Cru de Cognac. Při degustaci chutnáte i velmi staré koňaky, které poctivě stárnou v sudech i několik desítek let. A protože i ten nejlepší nápoj chutná nejvíce s příběhem, je degustace proložena výkladem. Dozvíte se odpovědi na otázky jako: Jak se koňak vyrábí a čím vyniká nad ostatními pálenkami typu brandy? Který koňak se smí označit ročníkem? Co najdete na etiketě? Jak starý může koňak být? Kromě nezapomenutelného zážitku si odnesete domů i láhev koňaku v dárkovém balení, která jistě připomene nevšední zážitek.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předáte obsluze zážitkový poukaz. Následně bude zahájena vlastní degustace s prezentací a zajímavostmi z regionu Charentes (Cognac) pro jednotlivé druhy koňaků. Na samotný závěr zážitku obdržíte láhev vybraného koňaku VSOP v dárkovém balení, abyste si mohli tento skvělý nápoj stylově vychutnat i doma.

Co zážitek obnáší?

Ochutnávka 5 koňaků a 1 aperitivu pineau z vybraných rodinných palíren
a láhev koňaku VSOP v dárkovém balení.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP.

Poznámka

Termíny degustace se vybírají z termínů, které vypisuje dodavatel. Minimální věk účastníka je 18 let. Zážitek se koná od minimálního počtu 7 osob. Maximální počet skupiny tvoří 15 osob.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Přiznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Nejprodávanější
- 390 Kč Nejprodávanější

Praha

3 380,- 2 990,-

Liberec

Mladá Boleslav, Praha

11 900,-

Mladá Boleslav

3 900,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.