Výlet motorovým člunem po Lipně

Poznávejte Lipno z vodní hladiny na motorovém člunu!

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Poznávejte Lipno z vodní hladiny na motorovém člunu! Člun je vybaven motorem 5 HP, má kajutu, kam se lze schovat před nepřízní počasí a taktéž skládací bimini (sluneční a dešťovou stříšku) nad prostorem kde sedí posádka. Pozvěte své přátele na jednodenní výlet v motorovém člunu, odpočinete si, užijete si spoustu zábavy. Můžete nejen brázdit hladinu Lipenské přehrady, ale třeba i zastavit a zaposlouchat se do šplouchání vody, zaplavat si a nebo se za slunného dne opalovat. Zapomenete na okolní svět a den bude patřit jen vám.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předáte svůj zážitkový poukaz a budete krátce zaškoleni. Na místě hradíte kauci 5000,- Kč. Loď si poté převezmete a budete si ji moci řídit sami. Pohonné hmoty jsou zahrnuty v ceně. Nejen z hygienických důvodů je na loď ZAKÁZÁN vstup Vašim zvířecím miláčkům. Zapůjčení je možné v 9:00 a ve 12:00.

Co zážitek obnáší?

Pronájem motorového člunu Anmarin 480 pro 4 osoby na 3 hodiny - vždy od 9 do 12 hod. nebo od 12 do 15 hod. bez nutnosti vlastnit kapitánský průkaz, záchranné vesty, PHM.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Počasí

Nelze uskutečnit při extrémních povětrnostních podmínkách - silný vítr (nad 15 m/s), bouřka, vytrvalý déšť

Oblečení

Být připraven jak na hezké počasí - tj. sluneční krém, sluneční brýle, čepici, tak i na možnost chladnějšího počasí a přeháněk - tj. větrovku atd. a body bez černé podrážky.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz a hotovost ve výši 5.000,- Kč na kauci.

Poznámka

Na plachetnici není třeba průkaz VMP ( „řidičák" na loď), vratná kauce 5.000Kč. Pobyt na vodě je úzce spjatý s počasím, proto je potřeba počítat s různými povětrnostními vlivy a být připraven jak na slunečné počasí, tak i na větrné dny s přeháňkami. Subjektivně špatné počasí není důvodem ke zrušení termínu a vznesení požadavku na nový náhradní termín. Důvodem je pouze objektivně nepříznivé počasí, tj. vytrvalý déšť, silný vítr (nad 15 m/s, bouřky, atd.) tedy dle předpovědi na daný den. V takovém případě vás budeme kontaktovat ohledně zrušení termínu a stanovení náhradního.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

K jaké příležitosti

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Jaké jsou parametry člunu?

  A: Parametry: Typ - Anmarin 480; délka 4,8 m; šířka 2,1 m; Motor 5 HP = není potřeba VMP (řidičák na loď), Loď je pro 4 osoby.

Hodnocení zážitku

4.5 (21 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Praha

od 1 990,-

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 1 770,-

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 2 070,-

Ověřeno Darinou - 1009 Kč garance 4000 m

Most

5 499,- od 4 490,-

Ověřeno Darinou garance 4000 m

Most

od 5 499,-

Ověřeno Darinou Omezená kapacita

Most

3 799,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.