Dárky k promoci pro ženy

Oslavte úspěchy a milníky vaší ženy, dcery nebo přítelkyně s dokonalým dárkem, který si zaslouží. Nabízíme vám spousty nezapomenutelných zážitků, které jí udělají radost.

4.9 (23 recenzí)

Dárky k promoci pro ženy

Nejprodávanější

Pardubice

5 500,-

vícero lokalit

Praha , Brno, Říčany u Prahy, Ostrava

2 360,-

Okres Šumperk

3 350,-
Dárky k promoci pro ženy

Oslavte úspěchy a milníky vaší ženy, dcery nebo přítelkyně s dokonalým dárkem, který si zaslouží. Nabízíme vám spousty nezapomenutelných zážitků, které jí udělají radost.

Zážitky plné relaxu a luxusu

Odpočinek je nezbytný po tak intenzivním studijním úsilí. Co takhle pobyt v hotelu PECR nebo luxusním The Emblem v Praze? Pokud nehledáte pobyty nabízíme také privátní hammam nebo detoxikační zábal z mořských řas. Jemná mango splash olejová terapie pak zaručí nejen relaxaci, ale také revitalizaci pokožky.

Gurmánské zážitky

Pokud ocení vysokou gastronomii, pak je degustační menu na zámku nebo „Omakase“ degustační menu pro dva ideální volbou. Nezapomenutelným zážitkem bude také večeře v architektonickém skvostu - Tančícím domě.

Adrenalin a Aktivní

Zážitky Pro ženy, které milují pohyb a dobrodružství, doporučujeme adrenalinový let v ultralehkém letadle ECHO/VL3 nebo kurz lezení na skalách. A pro ty, které rády zkouší něco nového, je tu biatlonový zážitek nebo aktivní pobyt v Garni hotelu v Jeseníkách.

 


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.