Bungee jumping Chomutov - skok z nejvyššího mostu v ČR

výběr varianty

lokalita
sezóna
trvání
osoby
cena
duben – říjen, obvykle v sobotu
5 min. - 2 hod.,dle počasí a chování klientů
1
1 599,-
Nejprodávanější
celoročně dle vypsaných termínů
5 min. – 2 hod., dle počasí a chování klientů před
1
1 299,-
od poloviny května – konec září
30 minut
1
1 499,-

1 599,-

 • garance ceny

  Označení zážitků garance nejlepší ceny vám zaručuje vždy to, že dlouhodobě u nás koupíte zážitek za stejnou nebo dokonce lepší cenu než u jeho přímého poskytovatele.

 • expedujeme ihned

  Zvolíte-li v košíku elektronické doručení poukazu, během okamžiku Vám do e-mailové schránky dorazí zážitkový poukaz i průvodní dopis. Vše stačí jen vytisknout a dárek máte připravený k předání. Služba funguje 24 hodin denně.

 • dárkově zabaleno

  Dárkové balení je základ každého dárku.

  U nás dostanete zážitek zabalený v krásné červené krabičce ukryté v papírovém pouzdře s efektem parciálního laku, který je příjemný jak na pohled, tak na dotyk. Uvnitř krabičky obdarovaný najde detailní popis zážitku a samozřejmě poukaz, tedy vstupenku na zážitek.

  Zároveň obdržíte prázdnou kartičku na osobní věnování, kam můžete vlastnoručně doplnit své přání.

 • výměna
  zdarma

  Zakoupený zážitek lze jednou vyměnit za jiný, a to zcela zdarma. Hodnotu původního poukazu můžete rozdělit mezi vícero zážitků a pokud by Vám původní hodnota nestačila, lze samozřejmě rozdíl v ceně doplatit.

  (Zážitek nelze dále vyměnit v případě, že byl na poukaz použitý Allegria kredit, byl čerpán přes univerzální poukaz, jedná se o exkluzivní zážitek s předem daným termínem konání nebo byl na poukaz využit benefitní program třetích stran.)

 • platnost poukazu 30.06.2021

  Platnost našich poukazů je vždy 9 - 15 měsíců, podle data nákupu. U každého poukazu Vám platnost napíšeme do příslušného průvodního dopisu.

  Pokud čerpáte Allegria kredit/univerzální poukaz, platnost vybraných zážitků zůstává stejná, jako platnost Allegria kreditu/univerzálního poukazu.

Info

 • Popis:
  Jste nadšenci adrenalinových sportů a chcete pokořit tu nejvyšší metu? Silniční most přes řeku Hačka mezi Chomutovem a Horou Sv. Šebestiána je právě tím ideálním místem. Bungee jumping Chomutov, to je skok z mostu dlouhého 336 metrů, jehož maximální výška nade dnem údolí řeky Hačka je 62 metrů – což z něj činí nejvyšší most v České republice, kde se provozuje bungee jumping. Svěřte se do rukou profesionálů a prožijte si svůj životní skok.

 • Průběh:
  po příchodu na místo konání předáte svůj zážitkový poukaz, vypíšete a podepíšete registraci ke skoku a pravidla chování během a po skoku a svůj zdravotní stav, viz http://xtreme-sports.cz/bungee-jumping-podminky.html. Po instruktáži se odeberete na most, kde bude dokončena příprava k seskoku a samotný seskok. Poté obdržíte certifikát o absolvování bungee jumpingu. Seskoky probíhají obvykle v sobotu od 11h do 17h. Pořadí skokanů určuje výhradně provozovatel. Doba čekání na seskok se pohybuje od 5 minut do 4 hodin v závislosti na psychice skákajících a počasí.

 • platnost poukazu: 30.06.2021
  Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

 • Balíček obsahuje:
  1x seskok Bungee jumpingu.

 • Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

 • Sezóna: duben – říjen, obvykle v sobotu

 • Doprovod: je možný z vyhlídky

 • Počasí: skáče se za každého počasí

 • Doporučené oblečení: dle Vašeho uvážení

 • Zdravotní stav: zájemci by neměli být po vážných operacích páteře, srdce a těžkých úrazech či onemocněních. Před každým skokem účastník stvrdí svým podpisem, že tyto úrazy či onemocnění neprodělal.

 • Poznámka: zážitek je vhodný pro všechny s váhou od 40 kg do 160 kgSeskok může absolvovat osoba starší 18 let, která se prokáže OP. Mladší zájemci potřebují písemný souhlas rodičů nebo zákonného zástupce, jež jsou u seskoku přítomni. Na místě se totiž podepisuje smlouva k seskoku. Nemůže-li být zákonný zástupce či rodič přítomni, je skokan povinen si tuto smlouvu vyžádat s dostatečným předstihem, vytisknout ji, rodiče ji pak vyplní a podepíší - údaje musí být ověřeny (check point či notář). Na místě máte také možnost objednat si videozáznam na DVD či upomínkové triko na památku. Termín je možné stornovat bez stornopoplatků 7 dní předem. Je nutné se přizpůsobit vypisovaným termínům dodavatelem http://www.bungyjump.cz/terminy.html . Doprovod může seskok sledovat z vyhlídky. Přístupová cesta k ní není udržována a je nutná opatrnost.

Zajímavosti

 • Myšlenka dobrodružného volného pádu, při kterém vás před smrtí chrání pouze lano připoutané ke kotníkům, není žádnou novinkou. Tato adrenalinová aktivita nachází své kořeny ve starobylé legendě, kterou uchovává v paměti domorodý kmen na ostrově Pentecost v souostroví Vanuatu v Melanésii v Jižním Pacifiku.
  Můžeme narazit na různé verze této legendy, shodují se ale v jednom - zmínce o ženě, která se rozhodla originálním způsobem uniknout před zlým manželem. Vyšplhala na vysoký strom, kde si uvázala ke kotníkům liánu. Manžel vylezl za ní, ale než se mu podařilo manželku chytit, vrhla se střemhlav dolů. Muž skočil také, ale zabil se. Žena přežila jen díky liáně přivázané ke kotníkům. Pak se již legenda rozchází ve dvou verzích. Jedna tvrdí, že muži začali skoky provozovat pro obdiv odvahy, kterou žena projevila. Ta druhá říká, že se muži chtěli pojistit, aby je již žena nemohla oklamat a proto se tohoto obřadu smějí účastnit jen oni sami.

  Časem se ze zvyku vyvinul rituál, kterým si domorodci pokoušeli zajistit dobrou úrodu. Každý rok očistili svahy od všech větví a kamenů, rozmělnili hlínu, aby mírnila dopad, a vztyčili skokanskou věž. Pro západní civilizaci tento rituál poprvé zaznamenala expedice National Geographic v roce 1950, která zvyk popsala jako skoky do hloubky z výšky okolo 65 stop. V roce 1970 Kal Müller, další reportér National Geographic, jako první cizinec vyzkoušel skok, při kterém se zastaví srdce, jak doslovně Müller rituál popsal. A odtud již nebyla daleká cesta k bungee jumpingu, jak jej známe dnes.

Hodnocení

Hodnocení: 5/5

Průměrné hodnocení (78x)

Detailní hodnocení (69)

 • 5/5:
  kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
 • 5/5:
  spokojenost s průběhem rezervace termínu
 • 5/5:
  profesionalita provozovatele zážitku
 • 5/5:
  spokojenost s průběhem samotného zážitku
Hodnocení: 5/5

petrikvyky@seznam.cz 19.09.2019

super bomba

doporučuji zážitek

 • 5/5:
  kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
 • 5/5:
  spokojenost s průběhem rezervace termínu
 • 5/5:
  profesionalita provozovatele zážitku
 • 5/5:
  spokojenost s průběhem samotného zážitku
Hodnocení: 3/5

Zdeněk Klíma 07.08.2019

Zážitek nedoporučuji, samotný skok byl super, ale ostatní věci s tím související naprostá katastrofa. Co mi vadilo nejvíce je "zázemí", které tam mají. Pro rodinu, přátele apod. tam mají "vyhlídku" - záměrně píši v uvozovkách. Jedná se o plochu na okraji mostu, která je nezpevněná a v katastrofálním stavu. Člověk se musí držet pletiva, aby nespadl. Pokud by se tam někdo smekl, tak letí až dolů pod most a v lepším případě přežije s vážnými zraněními. Není absolutně vidět na skákajícího, natož ho přitom fotit a natáčet. Ochota provozovatele také naprostá katastrofa - nepříjemní, arogantní. Nejlépe, aby to měl člověk rychle odskákané a jel pryč. To jel je také nadnesené. V informacích se píše, že se může k mostu zajet autem a dojít cca 30 metrů pěšky. Není tomu ovšem tak, protože provozovatel si na konci ulice Elišky Krásnohorské dal ceduli ZÁKAZ VJEZDU pro motorová vozidla. Přitom cesta nebyla pro automobil nevhodná. Po skončení zážitku (byl jsem poslední) provozovatel odjížděl a značku si odvezl s sebou. Samotný seskok fakt super, ale to je tak celé.

Reakce na recenzi

Děkujeme za názor. Zkusíme se zamyslet nad úpravou popisku a samozřejmě také informace předáme poskytovateli, v rámci zkvalitnění jeho služeb. GPS souřadnice vedou přesně na místo, kde je možné zaparkovat a odkud je třeba dojít pěšky, jak je na značce uvedeno. Mimo jiné se tak snažíme chránit vozidla klientů, jelikož polní cesta není pro běžná auta vhodná. Zároveň je část cesty v soukromém vlastnictví. Cesta k vyhlídce je 10 metrů s držením pletiva a 10 metrů po žulových schodech. Nachází se na lesním pozemku, který bohužel také není majetkem provozovatele a nelze jej tedy jakkoli upravovat, či měnit. Z jiného místa není reálné seskok sledovat, jelikož se jedná o seskok z dálničního most. Na místě je případně možnost zakoupení záznamu seskoku, abyste měli památku.
Nicméně jsme moc rádi, že samotný zážitek splnil účel a že se Vám líbil :-)
Za Allegrii, Lukáš.

nedoporučuji zážitek

 • 3/5:
  kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
 • 4/5:
  spokojenost s průběhem rezervace termínu
 • 1/5:
  profesionalita provozovatele zážitku
 • 2/5:
  spokojenost s průběhem samotného zážitku
Hodnocení: 5/5

m.steiger@seznam.cz 11.07.2019

Bylo to prima....

doporučuji zážitek

 • 5/5:
  kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
 • 5/5:
  spokojenost s průběhem rezervace termínu
 • 5/5:
  profesionalita provozovatele zážitku
 • 5/5:
  spokojenost s průběhem samotného zážitku

Načíst další hodnocení

Časté dotazy

 • Otázky a odpovědi

  Q: Dá se skákat ve dvojici?

  A: Ano - může se skákat ve dvojici, váha obou osob dohromady může být max 160kg. Každý z dvojice musí mít svou vstupenku = svůj poukaz :-)

  Q: Je u tohoto zážitku možnost hrudního uvázání?

  A: Ano, je možné skákat jak s úvazem za nohy, tak s úvazem za hrudní postroj. Záleží na přání :-)

 • uplatnění Edenred

  Jak uplatnit Edenred na nákup zážitku se dozvíte zde: https://www.firmanazazitky.cz/vse-o-nakupu#ticket

 • uplatnění UP Čr

  Jak uplatnit UP Čr na nákup zážitku se dozvíte zde: https://www.firmanazazitky.cz/vse-o-nakupu#chd

 • uplatnění Sodexo

  Jak uplatnit Sodexo na nákup zážitku se dozvíte zde: http://www.firmanazazitky.cz/vse-o-nakupu#poukazky

 • uplatnění kreditu Allegria BENE

  Speciální univerzální poukaz s označením BENE, na tento zážitek lze uplatnit.

 • uplatnění kreditu Allegria

  Kredit Allegria z běžného univerzálního poukazu a/nebo virtuálního účtu na tento zážitek lze uplatnit.Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.