Dárky ke Dni dětí

Oslavte s námi tento speciální den věnovaný těm nejmenším a vyberte pro své ratolesti nezapomenutelný dárek ke Dni dětí z naší pestré nabídky.


Dárky ke Dni dětí

Nejprodávanější
50% sleva Nejprodávanější

Přes 30 střelnic po celé ČR

1 999,- 999,-

Nejprodávanější

Liberec

1 180,-

Ověřeno Darinou Nejprodávanější
Nejprodávanější

Praha 1 - Nové Město

1 200,-

Kutná Hora

2 500,-

Horní Bezděkov

819,-

- 400 Kč

Benátecká Vrutice

4 500,- 4 100,-

Praha Krč

1 890,-

vícero lokalit

Praha , Ústí nad Labem

1 400,-
Dárky ke Dni dětí

Oslavte s námi tento speciální den věnovaný těm nejmenším a vyberte pro své ratolesti nezapomenutelný dárek ke Dni dětí z naší pestré nabídky.

Oslavte Den dětí se vší parádou

Splňte dětem jejich sen a udělejte si čas na rodinný oběd s vyhlídkovým letem. Bude to nezapomenutelný zážitek nejen pro vaše děti. Nebo pro ně  připravte úžasnou párty plnou balónků, darujte jim plavbu na lodi, nebo si společně užijte relaxaci při wellness pobytu. Kategorie Dárky ke Dni dětí nabízí opravdu velké možnosti, se kterými potěšíte každé dítko.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.