Dárky k Valentýnu pro muže

Valentýn se blíží a vy hledáte perfektní dárek pro vašeho partnera? Překvapte ho nečím originálním a darujte mu zážitek!

4.9 (710 recenzí)

Dárky k Valentýnu pro muže
Dárky k Valentýnu pro muže

Valentýn se blíží a vy hledáte perfektní dárek pro vašeho partnera? Překvapte ho nečím originálním a darujte mu zážitek!

Adrenalinové zážitky pro muže

Spousta mužů mělo jako dětský sen projet se v nablýskaném supersportu. Vy mu tento sen můžete splnit s jízdou v Lamborghini Huracán nebo s jízdou ve ferrari na polygonu v Mostě. Dalším adrenalinem nabitý zážitek je střelba ze zbraní. Ať už má radši historické zbraně 2.sv. války nebo moderní zbraně, kde si sám vybere z jakých chce střílet, anebo je to střelec začátečník, pro všechny se u nás něco najde.

Gurmánské zážitky pro dva

Oslavte Valentýn klasikou, která nikdy neomrzí, a vyrazte na skvělou večeři. Co takhle degustační menu v Tančícím domě od renomovaného kuchaře Ondry Slaniny? Pokud jste fanoušky asijské kuchyně, tak vás určitě nezklame asijské „streetfood" degustační menu v PRU58, které si můžete vychutnat i ve veganské verzi.

Univerzální poukaz jako dárek k Valentýnu

Nevíte si rady s výběrem? Nechte to na něm a darujte mu univerzální nebo tematický poukaz! Vyberte si hodnotový klasický nebo tematický pro výjimečného muže nebo pro gurmána. Nabízíme poukazy od 1 000 do 10 000 Kč.

 


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.