Luxusní dárky

Rozmazlete své blízké nebo sebe a dopřejte si také trochu toho luxusu ať už v přepychovém hotelu, restauraci či wellnesu.


Luxusní dárky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Praha

2 900,-

Nejprodávanější

Praha

3 669,-

Zaváděcí cena Nejprodávanější

Český Krumlov

7 129,-

Mladá Boleslav

3 900,-

vícero lokalit

Okolí Karlštejna, Okolí Brna, Okolí Tišnova

18 200,-

Hradec Králové

6 999,-
Luxusní dárky

Rozmazlete své blízké nebo sebe a dopřejte si také trochu toho luxusu ať už v přepychovém hotelu, restauraci či wellnesu.

Luxusní letecké dárky

Vyšlete je na letecké dobrodružství s jedinou vzducholodí v ČR, kde se v několika set metrech nad zemí budou kochat krásnou krajinou. Pokud se chcete do oblak vydat s nimi, tak jim darujte let balónem pro dva a zažijte pořádnou romantiku.

Luxusní gastronomické dárky

Co takhle večeře v pražských dominantách? Nechte své chuťové buňky hýčkat s večeří v Tančícím domě nebo degustačním menu v Žižkovské věži. Z obou těchto staveb se vám naskytne nádherný výhled na stověžatou Prahu. Do špičkových restauracích nemusíte však jenom do výšin. Restaurace V Zátiší patří mezi pražské gastronomické špičky a vy si zde můžete užít tříchodové menu i s vinným párováním.

Luxusní pobyt jako dárek

Rozmazlete vaše blízké s luxusními pobyty na zámcích, jako je třeba pobyt na zámku Herálec nebo pobyt v Chateau Mcely, kde si mimo jiné vychutnáte špičkové jídlo v prestižní restauraci Piano Nobile. Luxusní dárek bude také poukaz na pobyt ve vile ČapekOne room hotel v Žižkovské věži.

Luxus a kempování vám nejde dohromady? Zažijte glamping v Českém Krumlově. Ubytování vám poskytnou modřínové mini domky u lesa, kde vás čeká nejen naprosté soukromý. Ráno si pochutnáte na bohaté rustikální snídani a večer na láhvi naturálního vína. Tomu říkáme romantika.

Jízda v luxusních autech

Blíží se oslava nebo výročí fanouška do nadupaných a luxusních aut? Darujte zážitek za volantem italského Lamborghini. 610 koňských sil je přilepí k sedačce, jak na horské dráze a sekat zatáčky na mosteckém polygonu budou jedna báseň. Na autodromu Brno nabízíme adrenalinovou projížďku ve Ferrari 458 Italia. Samotný pohled na Ferrari bude zážitkem.

Říká se, že elektromobilita je budoucnost. Vyzkoušejte si elektro automobilového lídra - Teslu, konkrétně model 3 Performance a zkuste, co auto na elektrický pohon dovede. Minimálně díky absurdnímu zrychlení, kterým se často elektroauta chlubí, si budete připadat, jako ve stroji času. Vy si jízdu v Tesle užijete na polygonu v Hradci Králové.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.