Luxusní dárky

Luxusní dárky

Rozmazlete své blízké anebo i sebe a dopřejte si také trochu toho luxusu ať už v přepychovém hotelu, restauraci či co do výjimečnosti zážitku.

Luxusní dárky

Luxusní dárky

Rozmazlete své blízké anebo i sebe a dopřejte si také trochu toho luxusu ať už v přepychovém hotelu, restauraci či co do výjimečnosti zážitku.

Luxusní letecké dárky

Vyšlete je na letecké dobrodružství s jedinou vzducholodí v ČR, kde se v několika set metrech nad zemí budou kochat krásnou krajinou. Pokud se chcete do oblak vydat s nimi, tak jim darujte let balónem pro dva a zažijte pořádnou romantiku.

Luxusní gastronomické dárky

Co takhle večeře v pražských dominantách? Nechte své chuťové buňky hýčkat s večeří v Tančícím domě nebo degustačním menu v Žižkovské věži. Z obou těchto staveb se vám naskytne nádherný výhled na stověžatou Prahu. Do špičkových restauracích nemusíte však jenom do výšin. Restaurace V Zátiší patří mezi pražské gastronomické špičky a vy si zde můžete užít tříchodové menu.

Luxusní pobyt jako dárek

Rozmazlete vaše blízké s luxusními pobyty na zámcích, jako je třeba pobyt na zámku Herálec nebo pobyt v Chateau Mcely, kde si mimo jiné vychutnáte špičkové jídlo v prestižní restauraci Piano Nobile. Luxusní dárek bude také poukaz na pobyt ve vile Čapek i One room hotel v Žižkovské věži.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.