Spa Hotel Antonie****superior

Rodinný pobyt v Jizerských horách

Nekonečné množství aktivit pro děti a komfortní zázemí luxusního hotelu zasazeného do divoké přírody Jizerských hor.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Nekonečné množství aktivit pro děti a komfortní zázemí luxusního hotelu zasazeného do divoké přírody Jizerských hor. Čtyřhvězdičkový Spa hotel Antonie ve Frýdlantském výběžku vám splní vše, po čem budete toužit. Designová moderní stavba příjemně zapadá do divoké krajiny Jizerských hor a výhledy z prosvětlených pokojů tak opravdu stojí za to. S rodinou můžete vyrazit do okolních hlubokých lesů, projet se na kolech, sjet na lodích řeku Smědá na česko-německém pomezí, prohlédnout si zámek Frýdlant, nebo osedlat koně v nedaleké farmě Ludvíkov či užít si farmářské práce na usedlosti v Dolní Oldříši. Ve vzdálenosti necelých 20km je v Německu veřejná in-line trať v délce mnoha kilometrů podél jezerní nádrže. Po náročném outdoorovém programu pro děti rádi uskutečníme promítání pohádek, zatímco rodiče si odpočinou při degustaci vína v pohodlí hotelové vinárny.

Co se bude dít?

Po příjezdu do hotelu odevzdáte poukaz na recepci a poté Vás už čeká: bohatá snídaně formou švédských stolů, kterou Vám rádi zaneseme i na pokoj, neomezený vstup do Wellness&Spa zóny a na všechna sportoviště po celou dobu pobytu. Dále také večeře či posezení ve stylové hotelové vinárně či radovánky na venkovním dětském hřišti. check in od 16:00, check – out: 11:00. Rezervaci Paraboloidu či místa ve vinárně je potřeba učinit při objednání termínu pobytu.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 13 650- Kč. Můžete ji využít v designovém Spa Hotelu Antonie****superior například na tento balíček služeb:
2x ubytování pro 2 osoby a ubytování dítě,
2x snídaně pro 2 dospělé osoby a dítě,
2x večeře formou bohatého rautu, nebo vícechodového menu pro 2 dospělé osoby a dítě (variantu nelze zvolit, servírování večeře závisí na obsazenosti hotelu, hosté budou informování při příjezdu na hotelové recepci).
Neomezený vstup do Wellness v časovém rozmezí 9:00 – 20:00 (vnitřní nerezový bazén s vodoléčbou a protiproudem) a SPA v čase 16:00 – 20:00 (pravá finská sauna s ochlazovacím bazénkem a relaxační místností, pára, venkovní biotop s lehátky).
Neomezený vstup do Sport zóny.
Dětská postýlka nebo přistýlka

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu. Místní poplatky.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz.

Poznámka

V případě, že se zážitku má účastnit druhé dítě, je nutné uhradit na místě doplatek ve výši cca 1800,-/dítě od 3 do 12 let nebo cca 2600,-/dítě od 12 do 18 let po domluvě s dodavatelem. Hotel je zcela nekuřácký. Zákaz platí také pro elektronické cigarety. Zážitek je možné čerpat dle volné kapacity provozovatele září – červen. O Velikonocích je zážitek možný rezervovat jen v případě, že si dokoupíte další 3 noci, neboť je toto období vyhrazeno pro vícedenní pobyty od 4 nocí. Měsíce červenec a srpen jsou primárně vyhrazeny pro vícedenní pobyty od 4 nocí. Na konci června je však možné zkusit poptat volnou kapacitu hotelu na dvě noci v těchto letních měsících.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

Hodnocení zážitku

4.8 (8 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Frýdlant v Čechách

2 490,-

Frýdlant v Čechách

1 319,-

Frýdlant v Čechách

5 890,-

Náš tip

Frýdlant v Čechách

11 810,-

Frýdlant v Čechách

6 700,-


Podobné zážitky

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.