Uprostřed přírody Dolní Moravy

Rodinný pobyt v treehouse

Přijeďte si odpočinout do náruče přírody Dolní Moravy.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Přijeďte si odpočinout do náruče přírody Dolní Moravy. Zažijte romantiku v korunách stromů, kde můžete strávit příjemný večer při výborném víně. Ubytování v korunách stromů je absolutním návratem k přírodě bez připojení k síti elektrické energie a vody. Chladicí box, nabité lampičky a vařič jsou však k dispozici stejně jako pitná voda. Osprchovat se můžete v přírodní sprše s teplou vodou přímo pod obydlím včetně využití nově vybudované cedrové sauny s teplotou 90 stupňů C. Domeček je vybaven norskými kamínky na dřevo,kdy v zimě garantujeme teplotu pobytu 20 stupňů C. Pro děti bude tento zážitek nezapomenutelné dobrodružství. Užijte si společně strávený čas daleko od starostí běžného života.

Co se bude dít?

Po příjezdu na místo konání předáte svůj zážitkový poukaz osobám, které Vás seznámí s ubytováním a předají Vám klíče (Regina Šebestová, Miroslav Šebesta). Po ubytování můžete navštívit plně zrekonstruovaný pěchotní srub KS5 (U potoka), který je vzdálen 700m nebo dělostřeleckou pozorovatelnu K-S 12b Utržený (5km) či navštívit sportovní areál Dolní Morava, který má množství atrakcí jak pro děti, tak pro dospělé včetně Stezky v oblacích a nově otevřené Maxi bobové dráhy (2 nejdelší v Evropě-délka 3,5km). V zimním období si přijeďte k nám zalyžovat na 11km sjezdovek a sáňkovat s dětmi na noční osvětlené sáňkařské dráze v délce 2,5km. Tento areál se nachází ve vzdálenosti 3km od Vašeho ubytování. Večer si můžete dopřát opékání, nebo grilování na otevřeném ohni (z vlastních přivezených surovin, nebo si je můžete při rezervaci objednat – úhrada na místě konání). Den zakončíte přírodní sprchou v lese s teplou vodou a cedrovou saunou. Druhý den můžete navštívit rozhlednu Klepáč a nebo Kralický Sněžník, kdy obě hory se nachází na česko-polské státní hranici. Při rezervaci termínu si můžete objednat také snídani, kterou uhradíte na místě konání hned po svém příjezdu. Check in: 12:00, check-out: 10:00. Nástupní dny pondělí - čtvrtek. Víkendové termíny jsou možné pouze pro pobyty na 2 noci. 2. noc si můžete dokoupit u nás. Zarezervujete si tak 2 poukazy najednou.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 5080,- Kč. Můžete ji využít v Treehouses například na tento balíček služeb:
ubytování na 1 noc pro 2 dospělé a 2 děti,
láhev sektu jako welcome drink pro dospělé,
cedrová parní lázeň,
čaj, sirup a káva.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu jako např. snídaně, alkoholické a nealkoholické nápoje nacházející se v mini baru (sekt, víno, proseco, pivo, minerálky, limonády) a dále objednané suroviny pro grilování a opékání). Poplatek za dřevo 1000Kč/den (cena se však řídí aktuálním ceníkem provozovatele).

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

V případě bouřky je klient povinen dům opustit (více v pozn.). Pobyt je možný do -15 stupňů C.

Oblečení

Teplé a sportovní oblečení.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP, hygienické potřeby, přezůvky, plně nabitý telefon.

Poznámka

Zrušení zážitku bez stornopoplatků je 30 kalendářních dnů před závazně rezervovaným termínem. Zážitek může absolvovat pouze dítě, které dovršilo 3 let. Dům je vybaven ledničkou, kávovarem, vařičem, kamínky na vytápění, ručníky a osuškami, saunovým prádlem, saunovacím prádlem, čajem, kávou, sirupy, sklenicemi a talíři, pitnou vodou, čerstvým mlékem, minibarem (více než 25 druhů nápojů). V případě bouřky je nutné dům neprodleně opustit a odebrat se do náhradní ubytování v Červeném Potoce vzdáleného cca 500m. Klíče od tohoto náhradního ubytování jsou součástí předávaných klíčů. Na zážitek můžete vzít s sebou psa, který je schopen přebývat v boudě pod domkem.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Bez kardiologických problémů, bez problémů se zrakem, náměsíčností atd.

Hodnocení zážitku

4.9 (22 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Dolní Morava

od 6 420,-

Dolní Morava

od 6 669,-

Dolní Morava

od 5 250,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč Nejprodávanější

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.