Rodinný pobyt v historickém zámku Úsobí

Vydejte se s rodinou na dovolenou do Kraje Vysočina a ubytujte se v historickém zámku Úsobí z 18.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Vydejte se s rodinou na dovolenou do Kraje Vysočina a ubytujte se v historickém zámku Úsobí z 18. století. Ubytováni budete v apartmánu se dvěma ložnicemi s historickou manželskou postelí. Dámský apartmán disponuje salónkem, koupelnou i kuchyňským koutem. Zámek je vybaven dobovým nábytkem, díky němuž budete mít pocit, jako kdybyste se vrátili včase. Součástí zámku je zámecký park a pro děti mohou využít, ve stínu pod stromy, dětské hřišťátko. V Šenku u Bílé paní na nádvoří zámku můžete posedět u kávy a nebo si dát drobné občerstvení předtím, než vyrazíte do okolní přírody či za památkami. Zámek leží přímo na modré turistické značce. Na své si přijdou také cyklisti. Čas můžete strávit i v indoorovém zábavním centru Robinson a nebo v zoo. V horkých dnech se můžete vydat do jihlavského aquaparku. Dovolená na zámku Úsobí je tím pravým dárkem pro rodinu.

Co se bude dít?

Parkoviště pro naše hosty je přímo před zámeckou bránou. Vejděte bránou na nádvoří a vstupte do šenku u Bílé paní, kde Vás přivítáme a dovedeme vás do vašeho zámeckého apartmánu. Čas prohlídky zámku domluvíme na místě. Zdarma můžete využít kulečník, ping pong, stolní fotbal, šipky, koloběžky Yedoo pro dospělé. Check – in: 14-18h a check – out: 10h.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 8800,- Kč. Můžete ji využít v Zámku Úsobí například na tento balíček služeb:
ubytování pro 4 ve vybraném apartmánu (Dámský apartmán se 2 ložnicemi),
snídani,
prohlídkou zámku s výkladem,
parkování.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný po předchozí domluvě a doplatek na místě.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP.

Poznámka

Závaznou rezervaci termínu je možné zrušit bez stornopoplatků maximálně 6 dní předem. Balíček platí pro 4 osoby, pátá osoba je možná za doplatek 850 Kč na noc. Na místě je možné dokoupit relaxaci ve vířivé vaně umístěné v historickém zámeckém sklepení, které je vytápěné krbovými kamny a osvětlené svíčkami. Vířivou vanu lze využít při venkovních teplotách do 25 stupňů. Častým cílem našich hostů jsou i blízká okolní města bohatá na historické památky: Havlíčkův Brod (historické náměstí s přilehlým parkem), Jihlava (podzemní chodby), Pelhřimov (muzeum kuriozit a historické náměstí), Žďár n. S. (Zelená hora UNESCO). Velmi oblíbené jsou také zříceniny hradů Lipnice n. S. a Orlík u Humpolce. V zimě pak můžete vyrazit do skiareálu Šacberk (10 minut autem), který nabízí skvělé podmínky pro začátečníky i pokročilé, děti i dospělé.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Zámek nemá bezbariérový přístup.

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Heřmanice v Podještědí

8 590,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.