Rodinný pobyt na farmě Wenet plné zvířátek

Broumovský výběžek a jeho nádherná příroda je místem, kde najdete pohodové místo plné zvířátek.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Broumovský výběžek a jeho nádherná příroda je místem, kde najdete pohodové místo plné zvířátek. Přijeďte prožít nevšední zážitek na rodinné farmě, kde na vás kromě stylového ubytování čekají i zážitky kolem zvířátek. A že jich tu je opravdu hodně … velbloudi Honza s Princeznou, domácí a exotická zvířátka, jako jsou lamy, oslíci, pštrosi, ovečky, kozy, klokani, pávi, papoušci a mnohá další. Zapomeňte na starosti a dennodenní shon a dopřejte si odpočinek, relaxaci a příjemné chvíle se svojí rodinou. K dispozici je stylově zařízený, plně vybavený apartmán s kuchyňkou a také venkovní posezení s možností opékání a grilování. Čeká Vás prohlídka farmy s průvodcem, spojená s krmením velbloudů a lam. Po celý rok jsou k vidění různá mláďata domácích i exotických zvířátek. Přijeďte si společně užít ubytování na farmě Wenet plné zvířátek.

Co se bude dít?

Po příjezdu na farmu předáte správci farmy váš zážitkový poukaz a následně se budete moci ubytovat. Poté se se správcem domluvíte na možnosti prohlídky farmy, krmení zvířátek a případných dalších aktivitách na farmě. Zážitek může využít jak rodina se dvěma dětmi, tak i skupina čtyř přátel. Check – in: 14:00, Check – out: 10:00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 5 910,- Kč. Můžete ji využít na Farmě Wenet Broumov například na tento balíček služeb: ubytování na dvě noci pro 4, domácí štrůdl na přivítanou, prohlídka farmy s průvodcem a s možností bezprostředního kontaktu a krmení velbloudů a lam.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Farma Wenet se nachází ndaleko centra města Broumov. Je obklopená kopci, s výhledem na Broumovské stěny, Ruprechtický špičák a na broumovský klášter.

S chovem zvířat se na farmě začalo už v roce 1995. Vše začalo nevinně jedním pštrosem, emu hnědým, který se na zahradě vyjímal a byl tehdy něčím velmi exotickým. Po čase majitelům zašalo být osamělého pštrosa líto a tak mu pořídili dalšího do páru. Dnes na farmě najdete krom pštrosů emu i pštrosa nandu pampového a pštrosa afrického. Farma také patří mezi jedny z největších chovatelů lam v České republice. Ve zdejším chovném stádu jsou zastoupeny lamy krotké, guanaka a lamy alpaky. V roce 2008 do chovu přibyli i velbloudi. Najdete zde ale i klasická vesnická zvířata, jakou jsou králíci, slepice, husy, kachny a samozřejmě také ovečky.

Oblečení

Pohodlné venkovní oblečení.

Na co určitě nezapomenout

OP či jiný doklad totožnosti, zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (2 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.