Rodinné dobrodružství v teepee

Navštivte Hotel resort Stein v Chebské pánvi, jen kousek od Františkových Lázní.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Navštivte Hotel resort Stein v Chebské pánvi, jen kousek od Františkových Lázní. Čeká Vás nezapomenutelný zážitek v podobě moderně zařízeného TeePee, inspirovaného tím klasickým z dob Velkých plání a divokého západu. Součástí resortu jsou výběhy s koňmi, minizoo, ekofarma, ale také dětské venkovní hřiště. Rodiče jistě ocení možnost odpočinku ve vířivce, sauně nebo koupel v bylinné, pivní či jiné lázni. Záleží jen na Vašem výběru přísad. Děti se mohou zabavit projížďkou na poníkovi a nebo můžete všichni vyrazit po cyklostezce do Chebu. Navštivte Hrad Cheb, lezeckou stěnu a nebo se vydejte k nádrži Jesenice, součástí které je veřejné koupaliště. Výlet si můžete udělat také do skanzenu Doubrava. Okolí resortu skýtá nespočet možností. Vydejte se s rodinou do hotelu Stein, čeká na vás odpočinek, relaxace, výlety a příjemně strávené společné chvíle.

Co se bude dít?

Po příjezdu na místo konání předložíte na recepci svůj zážitkový poukaz. Následně vás ubytujeme. Součástí vybavení je Wifi připojení, plochá TV, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Ubytovací kapacita: 4 pevná lůžka – dvě dvoulůžka (160 x 200 cm), oddělená patrem (junior suite). Check-in: od 14:00 a check-out: do 11:00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 6490,- Kč. Můžete ji využít v Resortu Stein například na tento balíček služeb:
2 x ubytování včetně snídaně,
Možnost vlastního grilování,
1 x jízda na poníkovi / koni – dvě kolečka (pro obě děti),
Parkování ZDARMA,
Sleva 15 % na wellness,
WiFi.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Záleží na vás a vámi zvolených aktivitách.

Na co určitě nezapomenout

OP nebo jiný doklad o potvrzení totožnosti, zážitkový poukaz.

Poznámka

Děti starší 6 let za doplatek 1.000,- Kč / pobyt. Wellness hotelu zahrnuje whirpool, finskou saunu, parní lázeň, odpočívárnu s terasou.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

21% sleva

Dolní Morava

4 990,- od 3 900,-

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Heřmanice v Podještědí

8 590,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.