Poukaz na pobyt v resortu Peklo Čertovina

Vítejte v netradičním světě resortu Peklo Čertovina. Banda čertů, pekelný šenk a kouzelné ubytování - z tohoto místa jen tak nebudete chtít odejít!

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

U Hlinska najdete unikátní resort vytrhnutý jako z pohádky. Peklo čertovina je evropská ojedinělost, kde se můžete ubytovat v detailně propracovaných pokojích, dokonce i v Luciferově doupěti. Každý pokoj má svůj jedinečný styl a vždy v něm najdete něco neobvyklého. V pekelném labyrintu, který sahá do hloubky 12 metrů, budete objevovat pekelná zákoutí v doprovodu s čerty. Nachází se tu i pekelný šenk, kde vaří staročeské lahůdky, ale pozor, možná tu potkáte čertici nebo třeba samotného Lucifera! Objevte svět Peklo čertovina a nasajte atmosféru, která nemá v Evropě obdoby.

Co se bude dít?

Pro rezervaci balíčku je nutné kontaktovat provozovatele a nahlásit mu druh ubytování, jeho délku a případné další služby, které chcete čerpat. Pokud hodnota zvoleného balíčku překročí hodnotu poukazu, který vlastníte, je nutné takový balíček doplatit na místě konání zážitku. Po domluvě s provozovatelem si domluvíte termín využití poukazu. Následně vám bude termín potvrzen také e-mailem. Po příjezdu předložíte svůj zážitkový poukaz na recepci hotelu Kocourkov v resortu Peklo Čertovina a následně o vás bude postaráno. Check-in od 14:00, check-out do 10:00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 5 000 Kč. Můžete ji využít v Pekle Čertovina na Vámi zvolený balíček služeb (nedílnou součástí balíčku je vždy ubytování a k němu je možné zvolit další služby, které ubytování nabízí).

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP.

Poznámka

Podle typu vybrané ubytovací jednotky může na zážitek dorazit 2 - 6 osob. Nástupní den na pobyt si zákazník může zvolit, dle toho se také bude odvíjet reálná cena pobytu. Poukaz platí pouze pro objednávku, součástí které je ubytování. Poukaz je nutné čerpat jednorázově. Závazně sjednaný pobyt je možné zrušit bez stornopoplatků nejpozději 31 dní předem.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Hlinsko v Čechách

od 10 000,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč Nejprodávanější

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.