10 vstupů na léčbu mrazem

Celotělová kryoterapie v Praze

Často vás trápí únava a už vás nebaví být marod?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Často vás trápí únava a už vás nebaví být marod? Nebo máte namožené svaly ze sportu? To je nejvyšší čas vyrazit na kryoterapii, která má blahodárné účinky na naše zdraví. Pozitivně působí proti bolestem hlavy a kloubů, exémům a ztuhlým svalům. Podstupte celotělovou kryoterapii, která probíhá při teplotě až –120 °C. Při tak nízké teplotě organismus reaguje celkovou mobilizací. Tím dochází ke zvýšení prokrvení a zásobení tkání kyslíkem. Aktivuje se metabolismus a tělo začne odplavovat toxické škodliviny lymfatickou a krevní cestou. Stimuluje se také tvorba hormonů podporující dobrou náladu, aktivuje se imunitní systém a protizánětlivé procesy a snižuje se také vnímání bolesti. Pokud tedy potřebujete opravdovou vzpruhu celého těla, kryoterapie je tím nejlepším řešením.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte svůj zážitkový poukaz, na základě toho Vám bude vystavena permanentka. Poté dostanete krátkou instruktáž. V šatně se převléknete a navléknete si ponožky nad kotníky. Obdržíte roušku. Následuje vstup do předkomory s teplotou -60 °C, kde klient zůstává několik desítek sekund pro aklimatizaci. Následně vstupuje do kryokomory s teplotou až -120 °C, kde zůstává po dobu 2–4 min. Vzduch v komoře je zcela suchý a proto člověk v tomto prostředí zimu dobře snáší. V kryokomoře doporučujeme pomalý pohyb v kruhu. Po opuštění kryokomory se přesunete do místnosti s kardiostroji (rotopedy a eliptické trenažéry – tzv. šlapadla), kde se věnuje aerobní činnosti v lehké zátěži a umožnili tak, aby se krev rozproudila a dostala ze středu do všech koutků vašeho těla (cca 10 minut).

Co zážitek obnáší?

10x vstup do kryokomory (3 min. + 10 minut kardiozóna).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Ponožky nad kotníky, kraťasy nebo plavky, pro ženy i sportovní podprsenka.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Tento zážitek není nutné rezervovat předem. Můžete se dostavit kdykoliv v otevírací době kryocentra, která je uvedena na https://kryorestart.cz/kontakt/. Minimální věk pro vstup do kryokomory jsou 4 roky.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Vstup do kryokomory se nedoporučuje při kontraindikaci: nestabilní hypertenze, akutní onkologické onemocnění.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.