Prvorepubliková vila v Českém ráji

Poukaz na pobyt ve Vile Čapek

Hledáte vhodný pobyt pro milovníky přírody a klidu? Darujte univerzální poukaz v prvorepublikové Vile Čapek.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Čapkova vila, nacházející se v srdci Českého ráje, nabízí nejen ubytování na vysoké úrovni, ale také soukromé wellness se saunou a whirpoolem. Vila nabízí rozsáhlou zahradu, kde jsou schovány roztomilé altánky a tajemné zákoutí. Prozkoumejte místní památky, přírodní stezky a užijte si odpočinek na čerstvém vzduchu. Přírodní park Český ráj, ve kterém se vila nachází, je dokonalým místem pro pěší a cyklistické výlety. Tomu říkáme dovolená!

Co se bude dít?

Pro rezervaci balíčku je nutné se spojit s provozovatelem a nahlásit mu druh ubytování, jeho délku a případné další služby, které chcete čerpat. Pokud hodnota zvoleného balíčku překročí hodnotu poukazu, který vlastníte, je nutné takový balíček doplatit na místě konání zážitku. Po domluvě ubytování a služeb s provozovatelem, domluvíte si s ním termín využití. Následně vám bude termín potvrzen také e-mailem. Po příjezdu na místo konání, v domluvený den a hodinu, předáte svůj zážitkový poukaz na recepci, kde se také seznámíte s detaily pobytu. Následně budete ubytováni. Ubytování a služby nad rámec hodnoty poukazu hradíte na místě konání zážitku. Služby pro čerpání poukazu můžete vybrat přímo na https://vilacapek.cz/ . Inspiraci pro sestavení balíčku můžete čerpat na https://vilacapek.cz/balicky/ anebo si takový balíček přímo zvolit. Poukaz lze čerpat pouze jednorázově. Check in v 15:00 hodin a Check out v 10:00 hodin.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 5000,- Kč. Můžete ji využít v prvorepublikové Vile Čapek**** na Vámi zvolený balíček služeb (nedílnou součástí balíčku je vždy ubytování a k němu je možné zvolit další služby, které hotel nabízí). Vybírat můžete na https://vilacapek.cz/.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu .

Co dalšího se hodí vědět?

Vila Čapek je bývalým sídlem rodiny Ladislava Čapka - českého architekta. Rodina vilu využívala především jako prázdninové sídlo, kde mohli být všichni pohromadě v úžasné přírodě Českého ráje.
Vila je po rekonstrukci, která proběhla nebývale precizně s ohledem na původní design vily.
Jen těžko byste hledali rozdíly oproti původnímu designu. Vila se pyšní nejen umístěním a krásnou rozhlehlou zahradou, ale i smyslem pro detail a použitými materiály.

Počasí

Může mít vliv jen v případě venkovních aktivit.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

OP či cestovní pas, zážitkový poukaz.

Poznámka

Poukaz platí pouze pro objednávku, součástí které je ubytování.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Kněžmost - Branžež

od 10 000,-

Kněžmost - Branžež

od 15 000,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.