Úniková hra Poltergeist

Milujete duchařiny, tajemno a adrenalin?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Únikovka Poltergeist je naprosto nezbytným zážitkem pro milovníky hororů a každého, kdo se rád zdravě bojí. Zažijte jednu hodinu intenzivního hororu, okořeněného o logické úkoly a další prvky únikových her. V opuštěném výzkumném zařízení je potřeba zjistit, co se zde před 40 lety stalo. Průzkumná akce se však velmi rychle zvrhne v boj o holý život a pro přežití bude potřeba dostatek selského rozumu, a hlavně mít pro strach uděláno.

Poltergeist byl předními světovými bloggery označen za jednu z nejpropracovanějších a nejděsivějších únikových her na světě, za kterou se sjíždí nadšenci z celého světa. Hra je výrazně rozsáhlejší než běžné únikové hry a používá nejmodernější technologie a speciální efekty. Nikdy nevíte, co vás čeká za dalším rohem. Předměty se samy hýbou, světla selhávají a dochází k dalším nevysvětlitelným jevům. Kdo přežije Poltergeist, přežije všechno!

Co se bude dít?

Hráči se dostaví na adresu přesně v čas rezervace. Následně proběhne krátké školení o průběhu hry, co dělat, nedělat a jak postupovat, aby byl zážitek co nejsilnější. Následuje uvedení do příběhu a otevření prvních dveří… Po skončení hry se hráči vyfotí a operátor hry zodpoví veškeré případné otázky.

Co zážitek obnáší?

1x hra Dům duchů 2: Poltergeist (60 minut hry pro 2–6 hráčů).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?


Témata her

The Chamber – únikové hry, jsou založeny na počítačových hrách, ve kterých hráč uzamčený v místnosti musí nejdříve dobře prozkoumat své okolí, aby se dostal ven. Témata jsou odvozená z různých dobrodružných filmů a videoher, často s použitím lokálních specifik daného místa, kde je hra vytvořena. Nejznámější je hackerovo doupě, únik z žaláře a dům duchů. Interiér her je velmi realistický, nabízí tematické zvuky, zvláštní osvětlení nebo jiné multimediální efekty. Interiér her může být členitý, hráčům se často překvapivě otevře tajný průchod, skryté dveře či posuvná stěna. Objevení další nečekané části hry potom stupňuje napětí a umocňuje zážitek hráčů.

Doprovod

Maximální počet účastníků při hře je 6 osob.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Hra není vhodná pro děti do 12 let. Do 15 let dle vlastního uvážení.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Nevhodné pro epileptiky a pro osoby se srdečními obtížemi, kardiostimulátorem, apod.

Pro koho

Hodnocení zážitku

4.9 (289 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Nejprodávanější

Podobné zážitky

Nejprodávanější

Praha

2 420,-

Pardubice

4 500,-

Bečov nad Teplou

od 2 999,-

Bečov nad Teplou

od 4 499,-

Bečov nad Teplou

od 4 999,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.