Stolní tenis s Dmitrijem Prokopcovem

Pokud jste fanoušek stolního tenisu a vždy jste si chtěli zahrát s profesionálním hráčem, tak teď tu máme zážitek přímo pro vás.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Pokud jste fanoušek stolního tenisu a vždy jste si chtěli zahrát s profesionálním hráčem, tak teď tu máme zážitek přímo pro vás. Co si takhle zapinkat přímo s mistrem ČR? Na druhé straně stolu na vás totiž čeká bronzový mistr Evropy, několikanásobný mistr republiky a olympionik Dmitrij Prokopcov. Dlouholetá opora české reprezentace vám ukáže falše, smeče a údery, kterými pak zaskočíte své protihráče. Pojďte si zahrát a užít si tuto zábavnou hru se skvělým trenérem.

Co se bude dít?

Se svým trenérem se potkáte na recepci tréninkové haly a předáte mu zážitkový poukaz. V šatně se převléknete a přesunete se do haly. Vyberete si pálku a po krátké rozcvičce se pustíte do tréninku, který vám bude upraven přímo na míru dle vašich přání. Můžete si zvolit výuku zajímavých triků, fíglů i dovednostní soutěž či přímo vzájemný zápas. Anebo vše dohromady, záleží jen na vás a vašich představách.

Co zážitek obnáší?

1 hodina výuky stolního tenisu, půjčení profi pálky, neomezený počet míčků a dobře naladěného profíka Dmitrije Prokopcova.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Dimitrij Prokopcov je profesionálním hráčem stolního tenisu a v současnosti společně s Českým národním týmem reprezentuje Českou republiku. Podle ITTF světového žebříčku je 96. hráčem světa, 46. hráčem Evropy a 1. hráčem České republiky.

Narodil se narodil 5. ledna 1980 na Ukrajině a zde také začal hrát stolní tenis když mu bylo šest let. Jeho začátky se pojí s klubem Saki Krym v rodném městě Simferopol. Když mu bylo šestnáct let, hrál za ukrajinský národní tým na Mistrovství Evropy v roce 1996 v Bratislavě. Později také hrál na mistrovství světa v letech 1997, 1999, 2000 a 2001 za Ukrajinu a na Mistrovství Evropy v letech 1998, 2000, 2002 a 2003. Po několika odehraných turnajích za Ukrajinu, Prokopcov přestal reprezentovat svojí zemi kvůli sporům s Ukrajinským národním týmem. V roce 1998 začal hrát v Ostravě. Tvrdil že zde má lepší podmínky na trénování. Důvod sporů s Ukrajinským národním týmem byl ten že se odmítl účastnit všech týmových schůzek. Postupně bylo spojení mezi ním a ukrajinským týmem přerušeno. V České republice se nakonec i oženil, požádal o české občanství a v roce 2008 se stal oficiálně občanem České republiky a bylo mu dovoleno hrát za naši reprezentaci ve stolním tenise. Od roku 2005 do roku 2011 hrál za pražský tým El Niňo a v roce 2011 přestoupil do francouzského týmu Hennebont.

Ve své sportovní kariéře vyhrál dva tituly na Mistrovství Ukrajiny. Při prvním startu na Mistrovství České repulbiky (v roce 2009) se dostal do finále. Jako člen týmu El Niňo vyhrál čtyřikrát Českou ligu. Také pomohl České republice vyhrát bronzovou medaili na Mistrovství Evropy v Ostravě roku 2010.

Doprovod

Je možný – nad rámec 4 osob pouze jako divák.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Sportovní.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

Hodnocení zážitku

4.9 (46 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Pec pod Sněžkou

od 1 400,-

Nejprodávanější

Únětice u Prahy

1 890,-

Nejprodávanější

Děčín

1 400,-

Sněžník

1 990,-

Netolice

od 1 200,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.