Seminář výkladu cikánských karet

Láká vás možnost naučit se vykládat karty a mít tak možnost usnadnit si či svým blízkým rozhodování anebo poodhalit budoucnost a nejen to?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Láká vás možnost naučit se vykládat karty a mít tak možnost usnadnit si či svým blízkým rozhodování anebo poodhalit budoucnost a nejen to? Dvoudenní seminář na výklad cikánských karet je určen pro úplné i notorické začátečníky. Pro získání dovednosti výkladu karet nejsou třeba žádné magické schopnosti či předchozí zkušenosti. Podstatná je vaše chuť naučit se číst řeč karet, správnému kladení otázek a jejich formulace směrem k vám či třetím osobám. Po absolvování semináře budete schopni vyložit nejen sobě, ale i svému okolí odpověď na jakoukoli otázku. Umění výkladu karet je příjemným pomocníkem využitelným v každodenním životě. Neváhejte a absolvujte workshop výkladu cikánských karet.

Co se bude dít?

Na seminář se dostavte 15 minut před zahájením. Po předložení poukazu se usadíte a vyčkáte na zahájení semináře. Dvoudenní seminář se obvykle koná v sobotu a v nedělí a to od 9.00 do 16.00 hod. a je rozdělen na teoretickou a praktickou část. Důraz je kladen zejména na skutečnou práci s kartami, umění výkladu, správného kladení otázek a čtení odpovědí z karet. Naším cílem je, abyste v neděli odcházeli bohatší o získanou dovednost.

Co zážitek obnáší?

Dvoudenní seminář výkladu cikánských karet,
Studijní materiály: skripta, která si odnesete domů,
1x balíček cikánských karet,
poznámkový blok,
psací potřeby,
občerstvení během semináře.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Semináře jsou obvykle vypisovány 1x měsíčně.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4 (1 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  4
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.