Kurz parkouru s Tomášem Zonygou pro dva

Chtěli byste se vy nebo vaše ratolesti pohybovat jako superhrdinové ve filmu?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Chtěli byste se vy nebo vaše ratolesti pohybovat jako superhrdinové ve filmu? Máte možnost si zatrénovat s jedním z nejlepších parkouristů u nás a načerpat inspiraci nejen pro pohyb, ale i pro přístup k životu. Tomáš Zonyga patří mezi průkopníky parkouru u nás, ať už jako aktivní sportovec, nebo jako trenér. Spoluzaložil několik parkourových hal v ČR, první parkourové tábory, lektoruje budoucí trenéry a napsal o parkouru dvě knihy. Od roku 2016 se pravidelně umísťuje na předních příčkách v parkourových soutěžích, kde mimo jiné získal titul mistra republiky 2019 a nominoval se k účasti na Olympiských hrát v Tokiu, kde měl být parkour ukázkovým sportem. Na jeho cestě za vítězstvím ho nezastavil ani težký úraz páteře v roce 2013, naopak ho, jak sám popisuje v mnoha aspektech “zocelil”.

Co se bude dít?

S trenérem se potkáte na recepci parkourové haly In Motion Academy a předložíte poukaz. Pro převlečení do sportovního můžete využít šaten. Společně se rozcvičíte a následně se pustíte do tréninku, který lze přizpůsobit vašim přáním. Zážitek je vhodný pro všechny, ať už máte zájem o seznámení s parkourem, zdolávání vysokých zdí či rovnou trénink akrobacie a nebo překonávání strachu z výšek.

Co zážitek obnáší?

90 minut tréninku v parkourové hale s Tomášem Zonygou pro dva,
1x kniha Deník parkouristy (s věnováním).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný jako divák.

Oblečení

Sportovní + pohodlná obuv s gumovou podrážkou.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk pro absolvování zážitku je 6 let.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Březnice okres Příbram

od 1 999,-

Březnice okres Příbram

od 2 499,-

Praha/Čestlice

od 1 790,-

Praha/Čestlice

od 3 390,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.