Dárky k Velikonocům

Toužíte oslavit jarní velikonoční svátky něčím netradičním? Rádi byste využili den volna a dětských prázdnin? Využijte naše dárky k velikonocům a oslavte jaro tím nejlepším způsobem.

Zabodujte o Velikonocích

Co třeba strávit den jako farmář na farmě, projet se na koni, nebo s rodinou vyrazit do EKO parku v Liberci? Nebo si ve dvou užijte krmení šelem. Pro uvolnění se po náročné zimě také doporučujeme naši nabídku relaxačních masáží.


nejprodávanější

Praha

od 1 900,-

20% sleva

Hradec Králové (Předměřice)

od 1 699,-

nejprodávanější
Ověřeno Darinou nejprodávanější

Praha 1

990,-

nejprodávanější

Broumovsko - Janovičky

od 2 699,-

náš tip

Praha

1 550,-

okres Česká Lípa

2 399,-

vícero lokalit

1 500,-

Hřensko

od 2 200,-

- 400 Kč

Benátecká Vrutice

4 500,- 4 100,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.