Dárky k výročí pro muže

Slavíte výročí a hledáte ideální dárek pro vašeho partnera? Vyberte mu takový zážitek, na který bude vzpomínat ještě dlouho poté.

4.8 (174 recenzí)

Dárky k výročí pro muže

- 500 Kč Nejprodávanější

Vícero lokalit.

Brandýs nad Labem, Praha, Příbram, Slapy , Lipno, Olomouc

2 499,- od 1 999,-

Nejprodávanější

Vícero lokalit.

Praha, Brno, Liberec, Svitavy, Olomouc, Pardubice, Hradec Králové

od 1 899,-

Novinka
Novinka

Příbram

12 100,-

Domažlice

od 5 999,-

Lipno

10 900,-

Praha

3 770,-

Varvažov v Krušných horách

3 900,-

Praha Zličín

od 2 875,-

Benátecká Vrutice

od 3 300,-

Chrudim

od 2 900,-

Omezená kapacita

Praha

od 4 190,-

Omezená kapacita
Omezená kapacita

Praha

od 3 190,-
Dárky k výročí pro muže

Slavíte výročí a hledáte ideální dárek pro vašeho partnera? Vyberte mu takový zážitek, na který bude vzpomínat ještě dlouho poté.

Pro adrenalinové nadšence

Víte, jak se to říká - co se škádlívá, to se rádo mívá. Proto se nebojte svému partnerovi k výročí darovat bungee jumping, nebo seskok padákem. Věříme, že takovou výzvu vezme s humorem a bude rád, že mu dopřejete pořádnou akci.

Široká nabídka zážitků

Adrenalin do žil mu vlijí nejen seskoky, ale také rychlá kola supersportů, střelba ze zbraní z 2. světové války, nebo vyhlídkový let. A je-li milovníkem odpočinku, můžete mu dopřát wellness zážitek z naší nabídky. Radost mu uděláte určitě i gurmánským zážitkem, jako je večeře v Tančícím domě, kurzem vaření steaku, grilováním anebo degustací whisky.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.