Prohlídka palírny Rudolf Jelínek s degustací

Jste milovníci slivovice, hruškovice, či jiných ovocných destilátů?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Jste milovníci slivovice, hruškovice, či jiných ovocných destilátů? Zajímá Vás, jak tento lahodný mok vzniká? Chcete nahlédnout pod pokličku a odhalit tajemství výroby? Přijměte naše pozvání a vydejte se na prohlídku návštěvnického centra společnosti RUDOLF JELÍNEK. Celý areál podniku byl rekonstruován do podoby ze 30. let minulého století, kdy firmu vlastnila rodina Jelínků. Přímo ve velké pálenici se seznámíte s jednotlivými kroky výroby. Od kvašení, přes destilaci až po následné zrání v prostoru egalizace. Odborný výklad v podání zkušeného mistra zakončíte degustací ovocných destilátů včetně prémiových značek. K dispozici je podniková prodejna s nabídkou kompletního sortimentu značky RUDOLF JELÍNEK.

Co se bude dít?

Slavností přivítání návštěvníků formou přípitku. Komentovaná prohlídka závodu s důrazem na odborný výklad. Seznámení se s historií firmy, výrobou a jednotlivými druhy ovocných destilátů formou degustace.

Co zážitek obnáší?

Komentovaná prohlídka společnosti s důrazem na odborný výklad. Návštěva bude probíhat v muzejní expozici, whiskárně, prostoru egalizace a stáčírny. Návštěva obnáší degustaci 3 destilátů.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Maximální počet zúčastněných na tomto zážitku je 10 osob

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz.

Poznámka

Tento zážitek je možné absolvovat vždy od pondělí do pátku v době od 8.00 do 16.30 hod., nebo v sobotu v době od 8.30 do 12.00 hod. (jedná se o časy, kdy můžou prohlídky nejdříve – nejpozději začínat). Tip na ubytování v nádherné lokalitě Chřibů, jen několik kilometrů od historické Kroměříže: Ranč Kostelany - www.kostelany.cz, Rekreační areál Bunč – www.bunc.cz, Rekreační areál Kamínka – www.kaminka.cz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav, minimální věk je 18 let.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.5 (15 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitky

Nejprodávanější

vícero lokalit

do 50 km od Hradce Králové, do 100 km od Hradce Králové

od 4 330,-

- 390 Kč Nejprodávanější

Praha

3 380,- 2 990,-

Liberec

Mladá Boleslav, Praha

11 900,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.