Příprava lososa, hovězího a vepřového

Kurz stejkování

Rádi byste pozvedli své kuchařské schopnosti o úroveň výš?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Rádi byste pozvedli své kuchařské schopnosti o úroveň výš? To pro vás bude tento kurz jako dělaný. Díky němu se totiž naučíte kouzlit s těmi nejlepšími prémiovými surovinami, ze kterých si pak doma bez problému připravíte nádherný steak z vysokého roštěnce s lahodnou omáčkou z výpeku. V kurzu se naučíte základy vyhledávání a rozeznávání vhodných surovin, jejich úpravu, servírování, párování s vínem a v neposlední řadě také vychutnávání. Kromě získání nových cenných zkušeností se můžete těšit na jedinečný chuťový zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Naučíte se pracovat jak s ohňem, tak i jak dosáhnout nadprůměrných výsledků i v podmínkách bez něj. Za kurzem se vydáte do krásného prostředí Počernického sklípku, ve kterém si během celého průběhu budete moci neomezeně vychutnávat vína z celého světa (k dispozici ale budou i nealkoholické nápoje). A jaké je aktuální menu kurzu? K dispozici budou tři vynikající recepty. První z nich bude steak z lososa v papilotě na cedrovém prkénku s jemnou koprovou omáčkou. Druhým bude španělská krkovička, iberské vepřové Pluma ibérico/Secreto ibérico s celerovými a petrželovými hranolky a poctivou domácí majonézou. A třetí variantou bude vyzrálý hovězí roštěnec rib-eye na tálu s tymiánovou omáčkou z výpeku a grilovanou zeleninou. Že už se vám sbíhají sliny? To se vůbec nedivíme.

Co se bude dít?

Po příchodu nám předložíte svůj zážitkový poukaz a seznámíte se s prostředím, s účastníky a s průběhem kurzu. Následně se pustíte do vaření jednotlivých pokrmů, každý účastník vaří celé menu. Zážitek začíná obvykle v 17:00 nebo podle konkrétního termínu kurzu. Kurz trvá zpravidla 3-4 hodiny.

Co zážitek obnáší?

Čtyřhodinový kurz vaření pod vedením zkušeného gastromága,
veškeré suroviny,
neomezená degustace vína,
nealko nápoje,
certifikát o absolvování kurzu.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk účastníka je 15 let (je nutné upozornit na účastníky mladší 18ti let bez doprovodu plnoleté osoby z důvodu konzumace alkoholických nápojů). Kurzu se účastní maximálně 15 osob. Aby se zážitek mohl konat, je nutné, aby byl termín obsazen minimálně 4 účastníky. Rezervaci termínu je možné bez stornopoplatků zrušit 7 dní před konáním zážitku. Pro zájemce je k dispozici možnost ubytování za zvýhodněnou cenu. Doplatek je hrazen na místě.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zvažte možná zdravotní omezení (alergie, intolerance apod.) a dopředu informujte provozovatele zážitku (ideálně při rezervaci termínu).

Pro koho

K jaké příležitosti

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Jaké je aktuální menu?

  A: Aktuální menu kurzu:
  losos - vepřové - hovězí
  - steak z lososa v papilotě/na cedrovém prkénku s jemnou koprovou omáčkou,
  - španělská krkovička - iberské vepřové Pluma ibérico/Secreto ibérico s celerovými a petrželovými hranolky a poctivou domácí majonézou,
  - vyzrálý hovězí roštěnec (rib-eye) na tálu s tymiánovou omáčkou z výpeku a grilovanou zeleninou.
  Každý pokrm je vhodně doplněn vínem. Konzumace vína a nealko nápojů je neomezená po celou dobu kurzu.

Místo konání

Koupit zážitekKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.