Dárky k narozeninám pro dědu

Chcete udělat svému dědovi radost a překvapit ho originálním dárkem k narozeninám? Vyberte zážitek z naší nabídky narozeninových dárků a darujte mu radost.


Dárky k narozeninám pro dědu
Dárky k narozeninám pro dědu

Chcete udělat svému dědovi radost a překvapit ho originálním dárkem k narozeninám? Vyberte zážitek z naší nabídky narozeninových dárků a darujte mu radost.

Adrenalinové zážitky pro dědu

Pro milovníky adrenalinu přinášíme zážitek superjízdy v Chevrolet Camaro 2010, kde pocítí pravou sílu tohoto legendárního vozu. Pokud preferuje historii a vojenskou techniku, potěší ho střelba na střelnici. Darujte mu zastřílení se zbraněmi SSSR nebo střelbu z moderních zbraní české armády.

Kurzy jako narozeninový dárek pro dědu

Pro dědy, kteří se rádi učí novým věcem nabízíme kurz přípravy řemeslného piva, kde se dozví vše o výrobě a následně ochutná několik druhů. Pro sportovně založené bude tím pravý dárkem kurz golfu s profesionálním PGA trenérem Davidem Fárou. Dalším sportovně založeným kurzem je kurz jachtingu pro začátečníky, kde si tento vodní sport vyzkouší a stráví den na čerstvém vzduchu.

 


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.