Kurz golfu s PGA trenérem

Vstupte do světa golfu

Rádi byste vstoupili do světa golfu? Nechte se koučovat od profesionálního trenéra PGA Davida Fáry!

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Zaujal vás golf? Naučte se základy tohoto sportu, navštivte kurz, kde pod dohledem profesionálního trenéra PGA nahlédnete do golfového prostředí včetně ukázky vybavení. Vyzkoušíte si různé herní aspekty a absolvujete golfový trénink jako takový. V druhé polovině kurzu si zkusíte praktické ukázky pokročilejších golfových technik.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte trenérovi svůj zážitkový poukaz. Poté vás čeká program v podobě seznámení se s golfovým prostředím a ukázkou vybavení. Následovat bude samotný golfový trénink, pod vedením profesionálního trenéra PGA. Vyzkoušíte si téměř všechny herní aspekty, které golf může nabídnout. V druhé polovině proběhne praktická ukázka pokročilejších herních technik (trajektorie ran, řízené tvarování letu míče atd…). Kurz je primárně určen pro osoby starší 15 let.

Co zážitek obnáší?

2 hodiny aktivního golfu,
zapůjčení holí,
míče a vstup do areálu,
vedení lekce pod profesionálním trenérem PGA.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný jako divák (po domluvě při rezervaci termínu).

Počasí

Má vliv (více v pozn.).

Oblečení

Sportovní pevná obuv, ideálně jakékoliv kalhoty krom džínových.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Zážitek může být přesunut na jiný termín v případě bouřky, silného deště, či jiných nepříznivých podmínek. Kurz je primárně určen pro osoby starší 15 let. V případě mladšího účastníka je nutné nejdříve konzultovat s provozovatelem kurzu. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu místa konání. Skupinu tvoří obvykle cca 5 účastníků.

Jak uplatnit benefity?

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.