Úniková hra ve virtuální realitě až pro čtyři hráče

Připravte se na napínavý VR zážitek, který překračuje hranice reality!

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

novinka

Na co se budete těšit

Ve VR centru v Plzni si zahrajete jednu z 12 her. Ať už si vyberete napínavý únik z vězení s „The Prison“, strašidelnou hororovku „House of Fear 2“ nebo se přesunete v čase a zažijete katastrofu v Černobylu, všechny hry vám nabídnou neopakovatelný zážitek. Všechny hry jsou k dispozici v češtině. Neváhejte, vezměte kamarády, rodinu nebo kolegy do VR centra v Plzni.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání, předložíte svůj zážitkový poukaz. Společně s obsluhou vyberete vhodnou VR únikovou hru. Každému ze čtyř hráčů obsluha nasadí VR headset a vysvětlí jeho ovládání. Ovládání VR her je velmi jednoduché a intuitivní. Po spuštění hry máte společně 60 minut času na vyřešení záhady/splnění úkolu dle vybrané hry.
Můžete si vybrat z těchto her: Alice, The Prison, House of Fear (1-2), Chernobyl, Jungle Quest, Survival, Signal Lost, Christmas, Sanctum, Cyberpunk, Mission Sigma.

Co zážitek obnáší?

60 minut ve virtuální realitě a jednu z 12 VR únikových her až pro čtyři hráče.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Oblečení

Pohodlné oblečení.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk 8 let.

Jak uplatnit benefity?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Praha

2 420,-

Pardubice

4 500,-

Náš tip

Praha

1 399,-

Bečov nad Teplou

od 2 999,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.