Dárky pro skupinu

Rádi byste obdarovali své blízké, přátele, kamarády, kolegy? Dárky pro skupinu mohou být i zážitky, kterých u nás máme víc než dost.

4.9 (309 recenzí)

Dárky pro skupinu
Dárky pro skupinu

Rádi byste obdarovali své blízké, přátele, kamarády, kolegy? Dárky pro skupinu mohou být i zážitky, kterých u nás máme víc než dost.

Adrenalin, gastronomie i zábava

Vyberte pro své přátele originální dárek a přidejte se k nim. Nemusíte se scházet jen u piva, můžete svá setkání povýšit na zážitek. V naší nabídce stojí zato nakouknout do sekce únikových her, při kterých je zábava jistá. A co teprve pak párty na lodi? Trochu adrenalinu a čerstvého vzduchu mohou vaši přátelé zažít při projížďce na paddleboardu a co vyhlídkový let? Pro vaše oblíbence můžete vybrat i gastronomický zážitek v Rajské zahradě. Z naši tipů nemůžeme vynechat posezení na Šalandě, ale ani wellnes v pivních lázních. Zážitek, který vyberete určitě všechny potěší.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.