Mám poukaz |Nechte se hýčkat na Petra Clinic – 3000 Kč

Darujte sobě nebo svým blízkým krásu, zdraví a potěšení.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Darujte sobě nebo svým blízkým krásu, zdraví a potěšení. Ať už uvažujete o kvalitní a profesionální péči o pleť či tělo neinvazivními metodami nebo jste rozhodnuti pro razantnější, třeba celkovou proměnu zevnějšku, Petra Clinic – klinika estetické medicíny v Praze je tím místem, kde se vaše sny mohou splnit. Nechte se hýčkat v příjemném klidném prostředí, které navštěvují i celebrity, jako je moderátorka Gábina Partyšová, herečka Dana Morávková, Miss ČR 2004 Jana Doleželová, zpěvačka Petra Janů, herec Martin Dejdar nebo zpěvák Petr Janda. Nejen oni, ale i řada dalších známých a neznámých, již od počátku provozu kliniky, využívají její služby. Čeká na vás individuální přístup, tým zkušených odborníků a moderní metody i přístroje. Privátní konzultaci přímo s majitelkou a zakladatelkou Petra Clinic Mgr. Petrou Řehořkovou si rozhodně užijete. Následně pak doporučí konkrétní kroky a procedury, které budou upravené přímo vám na míru. Poté se již svěříte do rukou lékařů, nebo se necháte hýčkat a rozmazlovat terapeuty. Po této návštěvě se budete cítit i vypadat skvěle!

Co se bude dít?

Po přivítání a předání Vašeho zážitkového poukazu na recepci proběhne konzultace s Mgr. Petrou Řehořkovou, která Vám na míru navrhne nejvhodnějšího ošetření. Poté se již svěříte do rukou našich lékařů, či se necháte hýčkat a rozmazlovat našimi terapeuty.

Co zážitek obnáší?

Konzultaci + kredit na služby kliniky estetické medicíny Petra Clinic v hodnotě 3000,- Kč.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku a hodnoty kreditu.

Co dalšího se hodí vědět?

Petra Clinic health s.r.o. byla založena v roce 2001. Tato přední klinika estetické medicíny v Praze a Karlových Varech, pomáhá ženám i mužům plnit sny o dokonalém těle. Nabízí široké spektrum moderních, zejména neinvazivních zákroků a od svého počátku sází na individuální přístup, tým zkušených odborníků a arsenál špičkových technologií.
Mgr. Petra Řehořková, zakladatelka a majitelka Petra Clinic, se už jako malá zabývala péčí o pokožku, cvičením a starostlivostí o druhé. Toužila být dětskou lékařkou, kosmetičkou a herečkou. Vlastně si tyto sny téměř splnila. Stala se dětskou zdravotní sestrou, kosmetičkou, masérkou, cvičitelkou aerobiku, spinningu, fitness lektorkou, vystudovala dvě vysoké školy, obor wellness praktik a obor manager sportovních zařízení. V červnu 2018 bude jmenována krajským soudem v Praze soudním znalcem v oboru kosmetické služby. Nyní studuje další vysokou školu, obor kriminologie a penologie. Během svého profesního života studuje vlastně neustále. Má na svém kontě více než 60 certifikátů z různých lékařských a Beauty oborů, a to z celého světa. Dále se doškoluje a získává zkušenosti na pravidelných zahraničních celosvětových kongresech a veletrzích. Je maminkou tří synů a výborně se jí daří skloubit pracovní a rodinný život.

Na klinice se to odborníky na slovo vzatými jenom hemží. Setkáte se zde například s mediálně známou výživovou poradkyní, psychoterapeutkou a fyzioterapeutkou MUDr. Kateřinou Cajthamlovou, MUDr. Theodorou-Eleni Asimiadou - primářkou Petra Clinic a specialistkou na korektivní dermatologii nebo třeba s uznávaným vizážistou a stylistou Kájou Havlíčkem.

Doprovod

Je možný, doprovod obvykle počká na recepci.

Počasí

Nemá vliv

Oblečení

Pohodlné

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz

Poznámka

Konzultace s Mgr. Petrou Řehořkovou trvá vždy 30-60 minut, následuje doporučený zákrok, který trvá různě dlouho (dle výběru klienta po předchozí konzultaci).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (2 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Praha

5 000,- od 4 500,- 10% sleva

Praha

10 000,- od 9 000,- 10% sleva


Podobné zážitky

Praha

4 799,- 4 319,- 10% sleva

Plzeň

1 350,- 1 215,- 10% sleva

Jindřichův Hradec

990,- 891,- 10% sleva

Jindřichův Hradec

990,- 891,- 10% sleva

Jindřichův Hradec

990,- 891,- 10% sleva

Litoměřice

2 299,- 2 069,- 10% sleva

Praha

1 750,- 1 575,- 10% sleva

Praha

1 750,- 1 575,- 10% slevaKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

Prožijte nezapomenutelné chvíle s Vašimi blízkými – darujte jim zážitek jako dárek a ukažte jim, jak moc si jich vážíte, jak moc je máte rádi! Naše zážitková agentura Vám umožní darovat netradicní dárky a potešit tak opravdu každého. Dárky od Alergie potešily už sta tisíce zákazníku.