Výcvik jednotky rychlého nasazení

S.W.A.T. - premium

Přijďte si vyzkoušet misi v kompletní balistické výbavě obsahující prohledávání objektu a zatýkání nebezpečných pachatelů i s pomocí fleshbangu.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

15% sleva

Na co se budete těšit

S.W.A.T. - tato 4 písmena vzbuzují u většiny lidí patřičný respekt. Special Weapons and Tactics jsou speciální jednotky řešící krizové situace. Láká Vás představa být členem této jednotky? Během výcviku SWAT prémium projdete nejrůznější praktická i taktická cvičení, která si vyzkoušíte i v praxi. Čeká vás také střelba ze semiautomatické brokovnice UTAS, Skorpion EVO 3 (S1) a pistol CZ P 09 ve speciálním střeleckém areálu. Během výcviku navíc skvěle posílíte týmového ducha, neboť každý z jednotky je důležitý, každý má svůj úkol a podílí se na úspěchu celého týmu.

Co se bude dít?

Po příjezdu předložíte svůj zážitkový poukaz. Po několika úvodních informacích shlédnete instruktážní video a pak už přejdete k samotnému výcviku. Pro program je použito skutečné vybavení, ne repliky. Máte tak jedinečnou příležitost vyzkoušet výstroj skutečného policisty (objemnost vybavení i jeho váhu). Součást výbavy: kombinéza, balistická vesta ochranné úrovně III, na vyžádání je možný upgrade na vestu s keramickým plátem, úroveň ochrany IV, rukavice, ochrana loktů a kolen, pás s pouzdrem a ochranou proti krádeži, kukla, balistická helma ochranné úrovně III, ochranné brýle. Výjimku tvoří cvičné zbraně, ty jediné při výcviku nejsou skutečné z důvodu zaručení bezpečnosti všech. Jsou použity věrné kopie se stejnou vahou i manipulací. Skutečné zbraně jsou využívány na střelnici při druhé části programu. Poté, co si oblečete kompletní výstroj člena jednotky a naučíte se zacházet se zbraněmi, jak se ubránit útoku, jak použít předměty každodenního užití jako obrannou zbraň. Na závěr si pod dohledem profesionálů vyzkoušíte vše při fingované akci – osvobození rukojmí nebo drogovou razii. Výběr akce je na instruktorovi. Skupinové foto bude ke stažení z FB stránek.

Co zážitek obnáší?

6hodinový výcvik SWAT ve výcvikovém prostoru,
úvodní informace a instruktážní video,
zapůjčení kompletní výstroje,
vedení zkušených instruktorů skutečných speciálních jednotek,
cvičné zásahy s reálnými scénáři a představiteli,
střelba - 5 ran ze Semiautomatické brokovnice UTAS,
10 ran ze Samopal Skorpion EVO 3 a 10 z pistole CZ P 09,
diplom o absolvování výcviku,
skupinové foto na památku.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Střelba ze 3 reálných zbraní využívanými zásahovými jednotkami:

Semiautomatická brokovnice UTAS XTR-12 v ráži 12 je dlouhá sportovní, vojenská ruční palná zbraň, která se proslavila ve filmu Terminátor. Je to rychlá palná zbraň s velkou všestranností a výkonem. Je to zbraň pro opravdové muže/ženy! Zbraň je usazená kolimátorem pro snadnější zamíření. Tato zbraň je unikátní velkým zpětným rázem.

Samopal Skorpion EVO 3 (S1) v ráži 9x19 v moderní samopal v semiautomatické verzi používaný bezpečnostními silami a armádami po celém světě. Zbraň se vyznačuje mimořádnou ergonomií, odolností a jednoduchostí použití. Skorpion EVO je osazen kolimátorem, který umožňuje jednodušší ovládání pro laickou veřejnost. Drží se oběma rukama. TOP zbraň české výroby!

Pistol CZ P 09 – vznikla na základě dlouhodobé spolupráce s mnoha příslušníky ozbrojených složek z celého světa. Důraz byl kladen na maximální spolehlivost a přesnost, zvláštní pozornost byla při vývoji věnována také střeleckému komfortu a ergonomii zbraně.

Doprovod

Z bezpečnostních důvodů nemají do areálu přístup.

Oblečení

Pohodlné spodní oblečení (overal bude zapůjčen), pevná obuv.

Poznámka

Minimální věk účastníků 18 let. Transport mezi jednotlivými areály není zahrnut v ceně programu. Účastník si dopravu zajišťuje sám. Zážitek se koná ve skupině max. 20 osob 1x za měsíc obvykle v sobotu. Při rezervaci termínu můžete zažádat o objednání DVD záznamu (sestříhaný záznam za 2000,- Kč - úhrada na místě konání). Zrušení termínu bez stornopoplatků je možné 1 týden před závazně sjednaným termínem.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav, tento program není vhodný pro zájemce s nemocemi srdce a krevního oběhu.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (2 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Benátecká Vrutice

2 000,-

Benátecká Vrutice

2 100,-

Benátecká Vrutice

2 000,-

Benátecká Vrutice

od 3 900,-

Benátecká Vrutice

od 10 000,-

Benátecká Vrutice

3 300,-

Benátecká Vrutice

3 300,-

Benátecká Vrutice

5 600,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 1 900,-

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 1 770,-

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 2 070,-

Ověřeno Darinou - 600 Kč

Most

4 990,- od 4 390,-

Ověřeno Darinou Nejnižší cena

Most

3 799,-

Plzeň

3 900,-

vícero lokalit

3 999,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.