Mám poukaz |Land Rover off-road trénink - 4 hodiny

„Ochutnejte“ porci čtyřkolky od tradičního britského výrobce – Land Rover - zkušební jízda čeká jen na Vás.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

„Ochutnejte“ porci čtyřkolky od tradičního britského výrobce – Land Rover - zkušební jízda čeká jen na Vás. Tenhle mazlík s náhonem na všechny čtyři evokuje vůni dálek, poznávání, objevování a je synonymem pro dobrodružství a nespoutanou jízdu v divočině. Seznamte se a zkuste si své dovednosti v řízení mimo silnici a v náročném terénu v robustních vozidlech 4x4. V dobrodružném prostředí našeho cvičného areálu plného hrbolů, příkopů, kamenitých úseků, valů s křovím a prudkých svahů teprve zakusíte, zač je toho off-road. Zcela v duchu hesla "learning by doing" u Vás při tomto offroad kurzu přirozeně zlepší schopnosti jako jsou jistota a požitek z řízení v terénu. Otočte klíčkem a vyrazte vstříc dobrodružství zvanému Off-road!

Co se bude dít?

Na začátku programu projdete krátkým kurzem off-roadového řízení, který i začátečníkům umožní si plně vychutnat jízdu. Poté již nic nebude bránit tomu, vydat se do rozmanitého terénu, který uspokojí i ty největší dobrodruhy. V závislosti na vybraném programu budete moci řídit Land Rover SIII či Land Rover Defender. Společnost Vám bude dělat krásná příroda a samozřejmě náš trpělivý a zkušený instruktor. Na místě podepisujete spoluúčast v případě poškození vozidla. Přesné znění naleznete na našem webu přímo v zážitku ve fotogalerii.

Co zážitek obnáší?

Přivítání a registrace, krátká instruktáž pro Land Rover o technice jízdy v terénu, 4 hodiny jízdy v terénu v Land Rover (typ podle aktuální dostupnosti Land Rover Defender/Land Rover series III), oběd, zkušený instruktor, diplom o absolvování 4x4 Off-road programu.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku (spolujezdec…).

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Spolujezdec je možný pouze za doplatek hrazený na místě konání.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné, outdoorové, pevná obuv.

Na co určitě nezapomenout

Platný zážitkový poukaz, řidičský průkaz sk. B.

Poznámka

Program probíhá celoročně za denního světla v předem domluvených termínech. Na místě je možné doplatit jízdu až pro 3 spolujezdce (bez možnosti řízení), ale také řízení pro 2–3 osoby. Ceny se řídí dle aktuálního ceníku dodavatele. Diváci z bezpečnostních důvodů nemají do areálu přístup. Upozornění: Vozidla jsou havarijně pojištěna, způsobí-li ale klient nehodu, je povinen uhradit spoluúčast 10 %, nejméně však 15 000 Kč.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Benátecká Vrutice

2 000,-

Benátecká Vrutice

od 2 100,-

Benátecká Vrutice

2 000,-

Benátecká Vrutice

od 3 900,-

Benátecká Vrutice

3 300,-

Benátecká Vrutice

3 300,-

Benátecká Vrutice

5 600,-

Benátecká Vrutice

1 900,-


Podobné zážitky

Olomoucký kraj (Hlubočky)

1 790,-

Benátecká Vrutice

2 000,-

Praha

3 600,-

okres Ústí nad Orlicí

2 450,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.